obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Čtvrt století stará kombinace
Hledali jsme od října příběhy výherců Sportky od roku 1991. Několik se nám jich sešlo a my vám je teď rádi představíme. Milionářů je v Česku díky Sportce už víc než 1 000.

Kombinaci čísel 12, 15, 28, 34, 37 a 40 sází každou neděli plných 25 let a za tu dobu na svá čísla vyhrál jen desítky korun. Tiket s výherní kombinací se rozhodl sázející podat naposled a už přemýšlel, jaká čísla si vybere na další čtvrt století. „Starou sázenku jsem vyhodil a ponechal jsem si pouze tiket s naposled podanými čísly, na která jsem chtěl po tolika letech definitivně zapomenout,“ popisuje příběh svých čísel už novopečený výherce ve Sportce, který si odnesl přes šestnáct milionů korun.

Výherce si své tikety obvykle kontroluje jen jednou za měsíc a tak ten výherní nosil jen tak pohozený v kapse celé tři týdny, aniž by cokoliv tušil. 

„Je to neuvěřitelné, ale přestal jsem svým číslům věřit, a ona se mi za to pomstila více než šestnáctimiliónovým Jackpotem. Do dneška jsem chodil s mojí rodinou po celých Čechách s ruksakem na zádech. Svět a život za našimi hranicemi jsme prakticky neznali. Po dostavbě rodinného domku projedeme díky výhře celou Evropu,“ vyprávěl s úsměvem na rtech svoje plány šťastný milionář.

 

 

Přečtěte si také