obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Co se stane, když vyhrajete?
Myslíte si, že nikdy nevyhrajete? Omyl, na někoho se ta štěstěna prostě usmát musí, tak proč ne zrovna na vás. Jste ale připraveni přijmout výhru se vším všudy? Jak se chová většina výherců, je větší pravděpodobnost, že půjdete na plastiku, nebo že po výhře ztloustnete. My víme, co říkají statistiky.

87 %


S největší pravděpodobností se o výhru rozdělíte s rodinou, dělá to 87 procent výherců. A buďte si jisti, že čím víc peněz vyhrajete, tím víc lidí se na vás obrátí s prosbou o peníze. U výhry do půl milionu dolarů to není ani čtvrtina rodinných příslušníků, pokud vám ale na účet přijdou čtyři miliony a víc, už je to téměř třetina.

68 %


Poměrně slušná je i pravděpodobnost, že budete dál sázet. Dělá to 68 procent vítězů.

50 %


Máte taky docela velkou šanci, že jako boháči budete šťastnější. O tom, že po výhře vede lepší život, mluví celá polovina výherců.

32 %


A teď pozor. Je poměrně slušná šance, že jako novopečený milionář, případně milionářka (o to hůř), ztloustnete. U žen obzvlášť nepříjemná věc. Děje se to plné třetině výherců. Řada lidí s miliony na účtu prostě zpohodlní a navíc už se nemusí ohlížet a nákupy různých dobrot jsou na denním pořádku.

1 %


Naopak máte poměrně malou šanci na plastiku, mladší a krásnější chce být pouze procento vítězů.

V čem jste se našli vy? Vsaďte si, ať brzo zjistíte, jak byste se zachovali právě vy. Teď už můžete vsadit Sportku nebo Eurojackpot i na internetu.
 

Přečtěte si také