obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Co s vyhraným milionem?
Splatím dluhy, opravím byt, pořídím si lepší auto a podívám se do světa. Takové jsou nejčastější úvahy lidí o tom, jak by právě oni naložili s vyhraným milionem (korun). Co ale další věci, co hlavně vaše sny? Za takový milion se dá pořídit i správný odvaz!

Udělat totiž můžete radost jen sami sobě, a to pořádnou. Nikde totiž není psáno, že i vy, až vyhrajete milion, musíte být ryze praktičtí a myslet hned na nové obklady v koupelně. Poradit, jak utratit peníze, většinou nikdo nepotřebuje. My to ale zkusíme. Pojďme se společně podívat, co si můžete za vyhraný milion pořídit!

Je libo Antonína Slavíčka?

Radost každý den při průchodu bytem, při posezení na gauči s přáteli nebo kdykoli otevřete oči? Takový pocit za rovný milion korun nabízí Cesta se stromy, olej na plátně od Antonína Slavíčka. Pro někoho by to mohla být mazanice se dvěma stromy a odlehlým stavením, možná právě pro vás to bude ale ten správný kup za milion! 

 

Ozdobte sami sebe

Jestli patříte k těm, kteří by raději ozdobili sebe než stěnu v obývacím pokoji, i pro vás máme tip. Luxusní a limitovaná edice hodinek Cartier Walnut Roadster by mohla být to, co právě potřebujete. Vyrobeno jich bylo jen 400 kusů, takže se nemusíte bát, že by se i jiné zápěstí hned tak blyštělo stejně cenným kouskem. Na výběr máte dvě varianty, s proužkem z ořechového dřeva nebo z aligátoří kůže.

 

Vítr ve vlasech

Zažít tu správnou jízdu ale můžete i ve zbrusu novém Porsche. Za takový milion korun si ji můžete vychutnávat hned sedm týdnů. Přesně tolik totiž stojí si tohle autíčko vypůjčit zhruba na měsíc a půl! Nebo je to málo? Raději byste něco, co by vám i po pár týdnech zůstalo? Co takhle motocykl Harley-Davidson! Za tohohle krasavce v základu dáte 940 tisíc, takže zbude i na lodičky pro vaši přítelkyni.

Za obzor

Kdo by netoužil vidět ty bílé pláže a azurové moře i jinde než na obálkách katalogů cestovních kanceláří? Co třeba naživo a stylově - přímo z paluby výletní lodi! Za milion si můžete dovolit 50 dní okružní plavby v Karibiku a nocovat hned v té nejlepší kajutě.

 

A v případě, že by se vám snad na moři dělalo zle, nemusíte cestovat ani tak daleko. Ten nejluxusnější apartmán seženete i v londýnském hotelu Ritz. Za 11 nocí zaplatíte v přepočtu právě milion korun. Tedy, pokud se vám naopak neudělá zle už při pohledu na účet!

A za co byste utratili milion Vy? Máte jiný recept, jak si užít výhru? Podělte se o to s námi!

 Foto: artplus.cz, rolexforums.com, harleydavidson.com, Norweigan

Přečtěte si také