obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Co o vás řeknou čísla?
Vidíte ve snech konkrétní číslice? Některé z nich se dokonce často opakují? Určitě bude stát za to je zaškrtnout v tiketu. My ale víme, co o vás některá čísla říkají. Objevuje se ve vašich snech nula? Tak ta třeba symbolizuje to, že se v životě točíte v kruhu – možná impuls k tomu něco změnit.

1


Na první pohled jasně kladné číslo. Symbol výrazné individuality, člověka, který si rád plní své touhy. Toto číslo ve snech vidí lidé, kteří jsou originální a jedou na vítězné vlně. Ale pozor. Taky to může značit sobeckost.

4

Nadneseně jsou to lidé, kteří číslo čtyři ve snu zřejmě často neuvidí, protože zkrátka hodně málo spí. Symbolizuje totiž pracovitost nebo velké pracovní nasazení, chcete-li. Takovýto sen může předznamenat pracovní úspěch.

6


Symbol spolupráce, spojenectví, lásky a domova. Charakterizuje vyrovnaného člověka, který má život srovnaný a žije sám se sebou v harmonii.

8


Taky hodně důležité číslo. Jestli se vám často zjevuje ve snech, máte dobrou intuici a zdravou sebedůvěru. Víte, že se na sebe můžete kdykoli spolehnout.
 

11


Toto je číslo kreativity, spirituality až mystéria. Jedenáctka vám možná naznačí, kudy se vydat v partnerském vztahu a možná vás nasměruje tam, kam byste se sami neodvážili. Je to číslo nových výzev!

22


Vídáte ve snu číslo dvacet dva? Můžete si gratulovat – je totiž symbolem inteligence. A značí to, že všechno je možné.

Pokud se vám ve snech neobjevují čísla, která by potvrdila vaše kladné stránky, nezoufejte. Pořád to může být dobrá inspirace pro sázení. Tak do toho!
 

Přečtěte si také