obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Co byste dali mazlíčkům po výhře v loterii? Paní Klára by zařídila exkurzi drůbežárny!
V anketě jsme se vás před nějakým časem ptali, jak byste se o výhru podělili se svými mazlíčky. Jaké odpovědi převládaly?
Ankety na našich facebookových stránkách jsou mezi vámi, fanoušky Sazky, velmi oblíbené. Když jsem se vás zeptali, jak byste se o výhru v loterii rozdělili se svými mazlíčky, opět nás mile překvapila vaše kreativita, vtip i potřeba myslet na druhé, tedy v tomto případě na zvířátka, která nemají majitele ani normální domov.

39 % by koupilo luxusní pamlsky
15 % by pořídilo parádní pelíšek
4 % by investovala do vznešeného obojku

42 % by dalo mazlíčkům všechno výše zméněné

Poměrně častou odpovědí byla i možnost pořízení domu se zahrádkou, případně aspoň vlastního bytu. „Pro našeho psíka bych pořídila úplně všechno, hlavně baráček se zahrádkou, aby mohl běhat bez vodítka. A taky salón i s bahenní koupelí a masáží,” napsala nám paní Ingrid Nentwichová.

Paní Zdena Šenkýřová myslí hlavně na opuštěná zvířata: „Pokud bych vyhrála, větší část výhry bych určitě dala útulkům pro pejsky a kočičky. A také na operace těm, kteří ji potřebují a nemají páníčka. Máme už třetího pejska a ten má vše, co potřebuje,” prozradila paní Šenkýřová.

Paní Hana Stiborová nám humorně přiblížila situaci u nich doma: „Naše fenka pamlsky má, ale potřebovala by větší pelíšek, aby páníček nemusel sedět na taburetce.” A do čeho by výhru investovala paní Klárka Novotná z Pardubic? Protože není žádný troškař, jen s obyčejnými pamlsky se ona ani její psí smečka nespokojí: „Zařídila bych jim exkurzi do drůbežárny!”

Přečtěte si také