Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

Co by, kdyby…

Co by, kdyby…
Co bych dělal, kdybych…, co by se stalo, kdyby… Kdybych býval, tak bych… Spočítali jste si někdy, kolik takových vět jste řekli nebo jste tak začínali úvahu nebo myšlenku? Asi těžko. Spočítat je totiž často ani nejde.

Co ale jde a co vás určitě někdy, dokonce možná nespočetněkrát napadlo, je "co bych dělal, kdybych vyhrál….“ A je jedno jestli rekordní jackpot, desítky milionů, pár set tisíc nebo hlavní cenu v tombole. I když v posledním případě mnohdy není o co stát.

Dovolená, dům, auto. A dál?

Koupit dům se zahradou a bazénem nebo prostorný patrový byt s výhledem z obrovské terasy, cestovat do míst, která jste dříve zavrhovali jen při pohledu na cenu letenky, vybrat nové auto. Takové, které má víc koní pod kapotou než stáje v Kladrubech. A taky obdarovat své nejbližší, něco málo investovat na horší časy... A co dál? Vždyť horší časy v případě výhry v Eurojackpotu hned tak nenastanou, vlastně asi ani vaše vnoučata je nezažijí. Vyměníte konfekci za značkové kousky, ozdobíte se luxusními šperky. Do práce chodit nemusíte, pokud se vám vyloženě nebude chtít. Přispějete na charitu. Pořídíte si služebnictvo. Na dovolenou poletíte vlastním letadlem. Objednáte si let do vesmíru.

Koupit si můžete po vzoru zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga část jednoho z havajských ostrovů za 2,2 miliardy korun. Nebo, dáváte-li přednost sportu, si můžete pořídit nejslavnějšího fotbalového hráče. Za takového Christiana Ronalda byste teď dali necelé 2,5 miliardy korun. Nakonec i na takovou částku může Eurojackpot dosáhnout.

Máte lepší nápad? Víte, co byste dělali, kdybyste vyhráli rekordní balík peněz? Zbláznili byste se nebo zůstali nohama pevně na zemi? Podělte se o to s námi!

Komu se nelení,… na toho se štěstí usměje

Takže až vás příště napadne, "co bych dělal, kdybych vyhrál...", opravdu se tentokrát zamyslete. Nemusí to totiž skončit ZASE jen u myšlenky. Běžte si vsadit, vyhrajte a z téhle nespočetněkrát vyslovené věty se rázem stane ten nejsladší problém. Pak se totiž opravdu budete moct rozhodovat, kam pojedete na dovolenou, co pořídíte blízkým a v jakém autě se budete vozit.

Přečtěte si také