obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Chcete zažít něco hodně zvláštního?
Vyhráli jste v loterii, koupili si vše, co jste chtěli, ale ještě vám pár peněz zbývá? Co takhle vyrazit do světa trochu si zažehlit. Ne, není to vtip. Že to vaše žena dělá doma dobře a zadarmo? Jistě, my ale mluvíme o extrémním žehlení, řekněme jednom z nejbizarnějších sportů, který ale musíte zažít.
Někdo možná považuje za extrémní žehlení u tchýně. Tato aktivita jde ale napříč sporty jako je skok s padákem, wakeboarding nebo třeba potápění. Žehlit se totiž dá úplně všude. Tak třeba pod vodou. Je to jednoduché.

Kromě neoprenu a kyslíkové bomby si na ponor mezi žraloky přibalíte žehlící prkno (doporučujeme nějaké menší) a žehličku. Nemusí jít o žádný nejnovější model. Napařování ani škrobení nebudete potřebovat. No a na dně řeky, moře nebo oceánu se ponoříte na dno a už jedete. Blondýny – zásuvku tam nehledejte.

Hodně oblíbené je žehlení ve vzduchu. Pokud jste roztržití, soustřeďte se, ať z letadla nevyskočíte jen s tím prknem, aby to nebylo vaše poslední žehlení.

zehleni-obr-1-www-thefactsite-com.jpg

Pokud už máte wakeboarding v malíčku (něco jako vlek na sjezdovce, akorát je to na rybníku a logicky jedete po rovině), zkuste druhou rukou, kterou se nedržíte lana, žehlit. Bude to trošku náročné na rovnováhu, protože kromě toho, že na prkně budete bojovat sami se sebou, abyste nedůstojně nepadli do vody, budete na tom prkně mít i žehlící prkno. Prý je to velká sranda.

Pak taky můžete žehlit na koni nebo na různých skálách. Prostě kdekoli, kde vás napadne. Protože až vyhrajete, budete mít dost času na legraci!

Zdroj foto: thefactsite.com

Přečtěte si také