obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Chcete vyhrát? Poslouchejte maminku!
Dobrých rad není nikdy dost a těch, jak správně sázet, už vůbec ne. Takže pokud sázíte, kupujete losy – prostě chcete zbohatnout a vymýšlíte jak na to, tady je pár tipů, které jste zaručeně neslyšely. A že to funguje potvrzují i příběhy vítězů.

Dělejte to, co vám řekne vaše matka


Že jste se právě oklepali hrůzou? Tak pozor. Jistý Brian z Velké Británie by o tom mohl vyprávět. Se svou matkou sázel pravidelně každý pátek, když chodili na nákup. Někdy ho to otravovalo, ale matka na tom trvala a tak se to pro něj stalo rutinou. Nepřestal ani potom, co umřela. A vyplatilo se mu to. Vyhrál skoro dvacet pět milionů liber, přesně polovinu tehdejšího jackpotu. Jo, poslouchat maminku se prostě někdy vyplatí. Přemýšlejte o tom.
 

Buďte roztržití


Jste ten typ člověka, který si často říká: „Bože, já snad jednou někde nechám i svou hlavu?“ Tak nezoufejte. Šedesátiletému Derekovi se roztržitost vyplatila. Koupil si tiket a zaškrtal čísla. Jenže na to úplně zapomněl a za pár dní šel, koupil další tiket a zaškrtal úplně stejná čísla. Teprve až když zjistil, že jde o výherní kombinaci vzpomněl si, že má lístky dva. Celková výhra přes dva miliony liber.
 

Nezaškrtávejte řady


Mnoho lidí dělá na tiketu rádo různé úhlopříčky nebo přímky, ať už svislé nebo vodorovné. Toto možná funguje, ale mějte na paměti, že je to taktika spousty lidí, takže i když vyhrajete budete se muset dělit. Možná víc, než byste chtěli.
 

Přečtěte si také