Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Cesta kolem světa podle výherce Josefa

25.02.2016 / 07:40
Pan Josef je pravidelným sázejícím Sportky i Eurojackpotu. Jeho motivací k sázení je možnost změnit si svůj životní standard. Díky výhře Cesty kolem světa, o kterou se nyní v Eurojackpotu hraje, může konečně přemýšlet i o luxusních dovolených.
Nadšený výherce dodává „Teprve po zjištění výhry si začínám uvědomovat, jak je cestování lákavé. Je strašně příjemné snít a mít možnost plánovat dovolené a výlety v hodnotě 500 tisíc.“ Pan Josef by rád zkombinoval poznávací i relaxační zájezdy, jako první ho napadly Maledivy a Španělsko. Velkým snem je pro něj fandit Jaromíru Jágrovi přímo na zápase NHL, takže jedna z cest bude určitě do zámoří na hokej.
A vy už máte jasno, kam byste se za 500 000 Kč vydali? Výherci se prozatím shodují na luxusních rodinných dovolených, ale také na cestách za významnými sportovními událostmi. Možnosti jsou široké, stačí si jen vsadit.
 
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět