obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Cesta kolem světa a nekonečné pláže
Stačilo si vsadit Eurojackpot, když se hrálo o Cestu kolem světa. Výherce Tomáš z Brna už nám poslal pár fotek a je vidět, že si cestování za 500 000 korun užívá naplno. Zprávu z cesty už nám poslal i výherce Jiří, který zatím vyrazil na Kubu, ale plány má ještě veliké.
Thajsko a cesta na slonovi?Nebo raději koupání v modravém moři na Filipínách?

Každopádně je fajn si půjčit pořádný kabriolet a projet si floridské pobřeží. Zkrátka zkusit si dovolenou po miliardářsku. Alespoň tak si užíval své cesty kolem světa, kterou vyhrál v Eurojackpotu Tomáš z Brna. 


 

Splní si sen projede Spojené státy

Výherce Jiří z Vysočiny se hned po výhře těšil na výlet po Americe, což je jeho životní sen, taky se chtěl podělit s rodinou o krásné zážitky z evropských pláží a luxusní lyžařské dovolené. A protože má syna, chce s ním vyrazit do Legolandu.První cestu podnikl šťastný sázející na Kubu. "Cesta přes Atlantik byla nekonečná. Pak mě překvapila chudoba kubánského venkova, ale Kubánci jsou strašně příjemní lidé," vypráví cestovatel Jiří. Největším zážitkem bylo pro něj překrásné teplé moře, které bylo křišťálově čisté."S rodinou vyrazíme ještě na Rhodos a v zimě do francouzských Alp. Abych řekl pravdu, nabídka byla tak široká, že mi dalo docela zabrat si vybrat," doplňuje Jiří.
 

Přečtěte si také