obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Černý pátek s černým koněm: Za plný tiket Sportky sportovní vůz Ford Mustang
Zúčastněte se mimořádného slosování sportky v pátek 25. listopadu a vyhrajte nadupadný vůz Ford Mustang!
Pojem “černý pátek” vznikl za oceánem, ale jeho popularita začíná růst i u nás. Jedná se o den plný výprodejů a slev. Sazka si právě na tento den, který letos vychází na 25. listopadu, připravila pro své zákazníky něco mnohem zajímavějšího než je obyčejná sleva. Černý pátek, to letos bude mimořádné losování Sportky a mimořádná, pořádně nadupaná černá výhra.  
 
V mimořádné Sportce budou totiž lítat nejen miliony, ale také 421 koní pod luxusní černou kapotou. Za plný tiket budou moci sázející vyhrát sportovní vůz Ford Mustang V8 GT Fastback v hodnotě bezmála 1,3 milionu korun.
 
Kdo si zkrotí nového Mustanga?
Říká se, že divokého mustanga zkrotí jen opravdový kovboj. Kdo skutečně zkrotí tohoto nablýskaného Mustanga se dozvíme v pátek 25. 11. 2016. Jsme sami zvědaví, do jakého kraje, okresu, města se černý sporťák rozjede. Kromě jedinečného designu má totiž i nadupanou výbavu. Pod kapotou se mu prohání 421 koní a pohání ho motor 5.0 GT s výkonem 310 kW. Když na to dupnete, pocítíte tah podobný startování letadla.
  
Kdo slavný už zkrotil Mustanga?
  • Americkou zpěvačku Kelly Clarksonovou byste na Mustanga nejspíš netipovali. Podle zvěstí je její nynější červenobílý vůz dokonce jejím druhým Mustangem - první byl růžový.
  • Jedním z nejznámějších milovníků vozů Mustang je hvězdný herec Charlie Sheen. Jeho ložnicí prošly stovky žen, jeho garáží zase už několik Mustangů.
  • Bývalý americký prezident Bill Clinton vlastnil Mustang před nástupem do funkce. Rebelský vůz se však nehodil do garáže Bílého domu, a tak se jej Clinton s lítostí vzdal.

Přečtěte si také