Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Britský taxikář vyhrál přes půl miliardy korun

25.01.2018 / 08:12
Amo, padesátiletý britský taxikář, dostal svůj vánoční dárek o něco později, přesněji řečeno o tři dny. Je ale zcela jisté, že mu to vůbec nevadilo. V Britské loterii uhodl všech pět hlavních čísel a k tomu i bonusové číslo. A protože byl jediný, vyhrál neuvěřitelných 24, 5 milionu liber, v přepočtu přes 700 milionů korun.
Amo vozil vítězný tiket dva dny ve svém taxíku. Až po čtyřiceti osmi hodinách se vydal do obchodu, kde tiket koupil. Tam okamžitě propukl nevídaný jásot. „Možná jsem multimilionář, ale jsem si jistý, že se nezměním. Jiné je to akorát v tom, že už nemám jednu kapsu prázdnou a druhou děravou,“ tvrdí Amo.

O výhru se chce podělit s rodinou. I když jde o nevídanou částku, bude se muset krotit, aby mu z ní něco zbylo. Má čtyři sourozence, pět dětí a devět vnoučat. „Chci se postarat nejen o rodinu, ale i o své dobré přátele,“ říká Amo. Po dvanácti letech taxikaření se rozhodl, že skončí a odejde do důchodu. „Kolegové mi budou opravdu chybět. Řadu z nich považuji za své přátele. Za ty roky jsme už něco zažili,“ říká novopečený milionář.

A právě pro kolegy se chystá udělat velkolepou párty. Za peníze z výhry si chce pořídit dům svých snů, který bude mít velký bazén. S dcerami taky plánuje výlet do Las Vegas. Že by další pokoušení štěstěny? Ve Vegas si to chtějí prostě užít. Sázet už ale Amo nechce.

„Už nechci dál sázet. Já už svou velkou výhru mám. Teď je řada zase na někom dalším,“ říká milionář.
Toto je víc než inspirativní příběh, nemyslíte?
 
Zdroj foto: dailymail.co.uk
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět