Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Britské manžele čekají pohádkové Vánoce, vyhráli milion liber

21.12.2017 / 09:06
Během uplynulých dvou let vyhráli mladí manželé ze Severního Irska hned dvakrát. Poprvé to bylo zahřívací kolo, získali dvacet tisíc liber. Nedávno se ale na ně štěstěna usmála od ucha k uchu a tentokrát už brali rovný milion.
„Nejhezčí na tom je ta svoboda, že si můžeme koupit, co chceme. Stačí mi jen ten pocit. Pro mě je moc důležité, že nám to umožní strávit kvalitněji čas s rodinnou. Můžeme ledacos podniknout,“ hodnotí obě výhry osmatřicetiletá Catherine. Dodává, že tomu nemůžou vůbec uvěřit. „Vlastně už ta první výhra byla zázrak a než jsme se z toho vzpamatovali, přišla druhá, podstatně větší,“ vzpomíná novopečená milionářka.

Radostná zpráva to byla i pro jejich čtyři děti. Nicméně zatím se ještě rodina nerozhodla, co s tolika penězi přesně udělá. Oba manželé také budou i nadále pracovat. Catherine pracuje v programu pro mládež a její muž je mechanik. Práci mají rádi.

obr-story2-zdroj-midulstermail-co-uk-(1).jpg

„Pořád jsme se štípali, jestli je to celé pravda. A taky se nám hodně ulevilo, že už byla naše výhra zveřejněna. Chtěli jsme to hned vykřičet do světa, že jsme vyhráli, ale museli jsme to ještě chvíli držet pod pokličkou, až do oficiálního předání peněz,“ říká Ciaran.

A co vy? Pokud chcete svým přátelům říct taky nějakou novinu, proč ne tu, že jste milionáři. Stačí si vsadit nebo koupit los. A Ježíšek letos může být opravdu štědrý.

Zdroj foto: midulstermail.co.uk
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět