obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Britka vyhrála v přepočtu 85 milionů a plnila rodině sny
Jednapadesátiletá Susan se vracela z noční směny a po cestě si koupila los. Když ho doma setřela, unavenýma očima na něj zírala. Vyhrála tři miliony liber, v přepočtu zhruba 85 milionů korun. „Já a můj partner jsme za sebou měli opravdu těžký týden, já navíc vůbec nespala. Takže jsem ani neměla energii na nějaké velké emoce,“ vzpomíná Susan na moment, kdy se o výhře dozvěděla.
Když peníze obdrželi, jako první koupila celé rodině čtyři vozy značky Audi, pro sebe, partnera Barryho a pro oba syny. Zatímco ona sama si pořídila sportovní vůz, její partner chtěl naopak SUV.

„To byl ale jen začátek. Taky jsem pomohla oběma chlapcům s bydlením a mamince jsem koupila byt přímo u moře. Mohla se na něj dívat z okna svého obýváku. Splnila jsem jí tak její celoživotní sen. Byl to nádherný pocit,“ říká Susan.

susane.jpg

Oba partneři pak pravidelně vyráželi na cesty, zejména po Evropě. Kvůli tomu si také zkrátili svou pracovní dobu, aby byli flexibilnější. Zbylo jim i dost času na návštěvu Barryho sestry v Austrálii. Tam samozřejmě z Británie letěli, jinak ale jezdili ve svém mobilhausu, který si kvůli pohodlnému cestování za peníze z výhry pořídili.

Zkrácený pracopvní úvazek má ještě jednu výhodu. Barry se může zdokonalovat ve svém milovaném golfu a snižovat svůj handicap a Susan se zase může v klidu starat o svou vnučku.

Vypadá to na opravdu hezký život. Stojí za to si šťastně vsadit, co říkáte.

Zdroj foto: Dailymail.co.uk

Přečtěte si také