Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Brazilec má recept na výhru v loterii

29.07.2015 / 08:00
Jihoamerický matematik Renato Gianella vzbudil rozruch mezi hráči loterie, když zveřejnil zajímavý článek, v němž rozebírá matematicko-behaviorální teorii, podle níž lze vytipovat, která čísla budou tažena s vyšší pravděpodobností a zvýšit tak své šance na loterijní výhru.

„Výhra v loterii nezávisí jen na náhodě a štěstí. Se správnými informacemi je člověk schopen vytvořit si účinnou herní strategii,“ tvrdí matematik na svém webu, kde je k dispozici speciální nástroj LotoRainbow pro výběr nejvhodnějších loterijních čísel. Čísla jsou barevně rozdělena – 1-9 jsou žlutá, 10-19 modrá, 20-29 šedá atd. Zvolte ty vaše a nástroj na základě unikátního algoritmu vygeneruje komplexní informace zahrnující mj. i pravděpodobnost výhry s danou kombinací čísel.

„Metodu jsme testovali na více než 20 loteriích po celém světě a všude se nám potvrdilo, že pravděpodobnost tažení různých číselných kombinací se liší, a že existují skupiny čísel, které vám pomohou zvýšit šanci na výhru,“ konstatuje Renato Gianella.

 

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět