Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Blíží se mystické datum 7. 7. 2017. Jakou výhru vám přinese?

Blíží se mystické datum 7. 7. 2017. Jakou výhru vám přinese?
Číslice 7 je spojena s mystičnem a nadpřirozenými schopnostmi už po tisíce let. Jaký je její skutečný význam?

Sedm přikázání, Sedm dní v týdnu, Sedmero krkavců i trpaslíků, ale i Sedm statečných nebo Sedm divů světa. Sedmička je jedno z nejoblíbenějších čísel naší desítkové soustavy a magické vlastnosti se jí přisuzovaly už odpradávna.

Pokud je sedmička vaším životním číslem (spočítáte tak, že si sečtete čísla v datu narození, tzn. např. u data 2. 1. 1984 = 2 + 1 + 1 + 9 + 8 + 4 = 25 = 2 + 5 = 7), pak jste nezávislí, vzdělaní a rádi cestujete. Tito lidé mají dobrou intuici a bývají úspěšní jako podnikatelé nebo umělci. Mezi osobnosti s životním číslem 7 patří Julia Roberts, Mel Gibson, Leonardo di Caprio, Eric Clapton, ale i Oscar Wilde, Pablo Picasso nebo Charles Dickens.

Sílu sedmičky si uvědomovali už pravěcí lidé. Archeologické vykopávky našly kly se sedmi zářezy i další předměty se sedmičkou. Mystika, spojená s číslem 7 je ale lépe zmapovaná až od dob Sumerů 4 tisíce let př. n. l.. Ti měli sedm bohů a bohyň, sedm bran do podsvětí i sedmidenní povodeň. V Bibli se toto číslo vyskytuje více než pětsetkrát a o nic hůř na tom není ani judaismus.

V roce 2017 pak sedmička dostává zcela nový význam. Pokud toužíte se zařadit do klubu miliardářů a získat miliardy v Eurojackpotu, právě na tento magický den připadá losování. Stejně tak jako pro fanoušky Sportky jsme připravili mimořádné slosování nejen o Superjackpot, ale i o nadupané auto Škoda Kodiaq a vy ho můžete vyhrát úplně jednoduše. Stačí si do 7. července vsadit plný tiket Sportky a 1 ze 16 automobilů může už za pár dní stát i před vašimi dveřmi!

Více informací o soutěži o vozy najdete tady. A pakliže chce mít šancí ještě víc, využijte tohoto magického data a kupte si jeden z našich mystických losů – více zde.

Přečtěte si také