Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Sazka svět

Bill Gates, jak ho neznáte

Bill Gates, jak ho neznáte
Je tak bohatý, že je to pro někoho prostě UFO. Něco nepředstavitelného, chlápek, co může mít všechno – Bill Gates. Už o něm bylo napsáno téměř vše. Ale i tento muž je jen člověk – má nedostatky jako každý z nás a taky své, řekněme, úchylky. Schválně. Kdo z vás rád myje nádobí? A kdo si nepřetržitě natáčí svůj oblíbený strom? Vítejte v soukromí nejbohatšího muže planety.

3x zatčen


Gates byl údajně zatčen hned třikrát, vždy to mělo co dělat s řízením. V 70. letech ho policie zadržela, když proháněl v Novém Mexiku své nové Porsche. Jel příliš rychle, navíc neměl řidičský průkaz. To samé se opakovalo o dva roky později. V 80. letech ho policie zadržela kvůli podezření z řízení v opilosti. To se ale nepotvrdilo.
 

Monitoruje oblíbený strom


Neuvěřitelný servis má jeden ze stromů v zahradě Gatesových. Bill ho má natolik rád, že ho čtyřiadvacet hodin denně monitoruje. Pokud je tento čtyřicetiletý kousek stojící u příjezdové cesty příliš suchý, čidla ihned vyhodnotí situaci a stromu se dostane požadované vláhy.


 

Miluje mytí nádobí


A teď pozor! Mytí nádobí většina lidí z duše nesnáší, pro Gatese je to ale způsob relaxace. Myje ho každý večer a rád. Tvrdí, že bezduchou činností se člověk uvolní, mozek si odpočine a může být zase kreativní.
 

Neumí žádný cizí jazyk


Cítíte se na zahraniční dovolené špatně, když se snažíte domluvit rukama nohama? Nezoufejte. I tak vás možná čekají velké věci. Podobné to má totiž i Gates. Několikrát mluvil o tom, že se cítí hloupě, že umí pouze anglicky, a že by si chtěl s lidmi povídat v jejich rodné řeči. Tak třeba to ještě dožene.

Zdroj foto: fortune.com, therichest.com
 

Přečtěte si také