obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Během čekání na syna setřel 32 milionů
Šťastný tatínek může slavit. Výhru 1 milion liber si setřel jen 48 hodin předtím, než mu druhá manželka porodila jejich prvního syna.
 
Někdy se to prostě sejde. Tak jako se to stalo Kennymu Ashtonovi. Jeho manželka už čekala v porodnici a on s napětím očekával narození syna (se současnou partnerkou už má tří letou dceru, z předchozího vztahu má další tři děti). Rozhodl se proto zkrátit dlouhou chvíli a koupil si stírací los. To ještě netušil, že půjde o los výherní!

„Nemůžu uvěřit, že se to děje právě nám! Aktuálně mnou zmítá celá škála pocitů – od šoku, přes to, že mám všechno v mlze, až po absolutní euforii,“ popisuje šťastný výherce a teď už pětinásobný tatínek Kenny.

Zajímavý je hlavně důvod, proč se rozhodl pro koupi stíracího losu. Předešlou noc se mu totiž zdálo o výhře. I proto se rozhodl zkusit štěstí. „Los jsem si koupil během polední pauzy. Vzal jsem zkrátka ten, který se mi líbil nejvíc,“ vysvětluje Kenny.Co udělá s výhrou? První velkou koupi už má za sebou – 7 místný vůz Ford Galaxy pro svou rozrůstající se rodinu. Další na nákupním seznamu je nový vůz pro ženu.

Zdroj foto: National-lottery.co.uk, Mirror.co.uk

Přečtěte si také