obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Babička pěti vnoučat vyhrála milion!
Jill bude v únoru slavit šedesátiny – v nové roli – jako milionářka. Až dosud bydlela se svým manželem v nájmu. Teď si bude moct konečně dovolit vlastní bydlení a splnit si tak svůj největší sen.
 
Přes čtyřicet let pracovala jako zdravotní sestra. Nyní může náročné povolání opustit a odejít do zaslouženého důchodu. Jill bude v únoru slavit šedesátiny – v nové roli – jako milionářka. Až dosud bydlela se svým manželem v nájmu. Teď si bude moct konečně dovolit vlastní bydlení a splnit si tak svůj největší sen.

Vůbec tomu nemůžu uvěřit. Je to nejlepší věc, která se mi kdy v životě stala. Když jsem se podívala na svůj účet, nemohla jsem ty nuly ani spočítat,“ říká šťastná Jill. Jako babička pěti vnoučat nemá téměř žádný volný čas.

Navíc se jí za půl roku narodí vnouče šesté. To už ale budou v novém domě.
Jill sází po internetu a loni si nadělila opravdu bohatého Ježíška. Když skončila směnu, otevřela počítač a podívala se, jak tentokrát dopadla. Když potom otevřela email, který začínal větou „máme pro vás dobrou zprávu“ myslela si, že vyhrála dvacet pět liber jako posledně. „Počet nul, které jsem uviděla, mně úplně vyrazil dech,“ vzpomíná Jill. „Okamžitě jsem volala manželovi. Ten mi řekl, ať jedu hned domů a hlavně ať řídím opatrně,“ dodává.

Jill se rozhodla, že i když svou práci miluje, odejde do předčasného důchodu. Skončit měla na konci letošního roku. Chce se naplno věnovat rodině a starat se o nový dům. A na své šedesátiny chystá velkou oslavu. Navíc si dá skvělý dárek – vyrazí na jachtě na plavbu do Karibiku.
Jedno je ale prý jisté. Sázet bude brzy šedesátiletá Britka i nadále. Tak se inspirujte!

Zdroj foto: hulldailymail.com
 

Přečtěte si také