Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

All you can fly

09.10.2016 / 10:55
Obchodní model "all you can eat" už asi znáte - v restauraci zaplatíte určitou částku, a pak už můžete sníst, co se do vás vejde. A je jedno, jestli jde o sushi nebo pravé brazilské steaky.
Jenže restaurace už na to nejsou zdaleka samy. Letecká společnost Surf Air, která doteď působila jen v Kalifornii a Nevadě, zavádí členství neomezeného létání mezi vybranými destinacemi také v Evropě.
 
Pro zaneprázdněné evropské byznysmany tato "kreditová letenka" bude platit pro spojení mezi londýnským letištěm Luton, Ženevou a Curychem. Měsíční paušál vyjde zhurba na 80 tisíc korun. A létat pak můžete tam a zpět i dvakrát denně. Ostatně - let trvá zhruba dvě hodinky. O víkendu se však dostanete pouze na Ibizu, kam společnost nabízí pravidelné víkendové lety. Ale kdo by si zrovna na tohle stěžoval, že?
 
Ačkoliv se může zdát, že za 80 tisíc měsíčně by se bez problémů daly sehnat i levnější letenky, společnosti to vůbec na zisku neubírá. V místě vzniku - Kalifornii  - firma za tři roky nasbírala 3 tisíce zákazníků. A to i kvůli doplňkovému servisu. Po příjezdu na letiště se třeba postarají o vaše auto, které si po příletu rovnou můžete vyzvednout krásně umyté.

Díky tomu, že není Surf Air komerční linkou, navíc nemusíte k bezpečnostní kontrole a ušetříte tak třeba dvě hodiny.  Podrobné bezpečnostní kontrole vás totiž vystaví už při vašem členském vstupu. S kufrem tak můžete rovnou k privátníku terminálu.

Právě uvolněnější bezpečnostní opatření jsou tím, co kritici společnosti někdy vyčítají. Pokud se ale létat nebojíte (ostatně - letecká doprava je stále nejbezpečnějším způsobem přesunu po zeměkouli), za rok se můžete těšit na další "all you can fly" do Dublinu, Paříže, Amsterdamu a Barcelony. Tak prolétej, co můžeš!
 
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět