Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

A je tu zase – svatý Valentýn. Ne každý dárek ale potěší

A je tu zase – svatý Valentýn. Ne každý dárek ale potěší
Rudé růže, večeře v luxusní restauraci nebo kino – valentýnská klasika. A taky jasné zacílení obchodníků. Řada lidí chce ale z tohoto vzorce vybočit, drahou polovičku ohromit něčím originálním. Pozor na to...
Krabičková, ovocná, jogurtová nebo podle krevních skupin. Diet je opravdu spousta. I když vaše žena často mluví o tom, že by měla zhubnout, ještě to neznamená, že ji takovýto dárek opravdu potěší. A možná nebude fungovat ani dietní menu v restauraci. Některá jsou totiž opravdu spíš pro králíky.

„Valentýnské poradny“ - sexuální koučové nabízejí různá zaměření. Poukaz na zlepšení milostného života může být bez pochyby míněný dobře, citlivější protějšek se ale může urazit a valentýnský večer nejspíš skončí sledováním televize.

zub.jpg

Říká se, že nic nepotěší tak, jako vyrobený dárek. I tady se ale dá snadno dostat na tenký led. A co když je ten dárek navíc vyrobený z částí vašeho těla....Co třeba prsten, ve kterém je místo drahého kamenu vsazený váš zub? Nebo náhrdelník z vašich vlasů? Jeden australský designér vám takový vyrobí. Když donesete vlastní zuby, dostanete prý deseti procentní slevu.

V zahraničí jsou v oslavách svatého Valentýna už dál než v Česku. Nabízejí služby i těm, kteří jsou sami nebo prostě nemají čas vyrazit na rande. Jedna firma vám třeba zahraje virtuální partnerku. Je to jednoduché. Na Facebooku vás o přátelství požádá atraktivní žena. Různě dlouhou dobu, podle výše předplaceného kreditu, se pak tváří, že je vaše přítelkyně. Komentuje příspěvky na sociální síti nebo třeba vkládá fotky. Stačí pár desítek dolarů. A možná to vyvolá žárlivost u vašeho bývalého partnera a dalšího Valentýna už oslavíte spolu.

Symbolem Dne zamilovaných ale budou vždy květiny. Krásnou kyticí snad žádná žena nepohrdne. Pokud se k vám blíží poslíček s pugétem v ruce, ještě ale nemusíte mít vyhráno. V jednom květinářství se rozhodli dát prostor nespokojeným nebo bývalým partnerům. Ti si u nich můžou objednat zvadlé, polámané kytky, nebo ty, které už zrovna moc nevoní. To, co kdysi bývalo hezkou květinou, je jasným a velmi silným vzkazem. Jen bohužel nepotěší.

Kdo nechce riskovat, že se s dárkem netrefí, může prostě koupit los. A co s případnou výhrou? Cílem zamilovaných po celém světě bývá třeba indický Taj Mahal. Nebo na pár prstenů se zubem by to asi taky vyšlo.

A co vy? Dáváte přednost klasičtějším dárkům nebo máte smysl pro experiment? Podělte se s námi v diskuzi.


 

Přečtěte si také