obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
5 super předsevzetí za všechny prachy
Nudí vás otřepané předsevzetí typu „zhubnu do plavek“ nebo „ přestanu kouřit“? Nás taky, tak čtěte dál, naše tipy jsou zaručeně originální, skvělé, zkrátka milionové!
1. Nebudu hubnout! – Nebuďte otrokem společenských nálad a řekněte dost! Faldíky pěstujte, buďte na ně hrdí a noste je s noblesou.

2. Přestanu cvičit! – Tolik možností a tak málo času! Přece ho nechcete strávit funěním na rotopedu!

3. Naučím se čínsky! – Angličtinu zvládá každý nýmand, němčina je profláklá, španělsky už taky kdáká kdekdo, ale čínsky, to umí jen číňané. Má to samá pozitiva: můžete machrovat na okolí, domluvíte se v 85 % českých bister a budete připraveni, až nás Čína ekonomicky pohltí.

4. Zruším si účet na Facebooku! – Všichni si stěžují, že jsou permanentně ve stresu a za boha si nemohou odpočinout, zároveň však tráví 10 hodin denně na Ksichtoknize a zbytek dne (pokud nespí) se opalují v záři z displeje mobilu. Kašlete na zbytečné plkání, účet na Facebooku si zrušte nebo na něj choďte jednou denně. Uvidíte, že se obejdete i bez neustálých updatů o tom, co kamarádi právě jedí, na co myslí, nebo kde se zase vylili....

5. Vyhraju první milion! – Štěstí je připraveno s otevřenou náručí a čeká kdo mu do ní skočí. Běžte mu naproti a jednou za čas si vsaďte třeba Sportku nebo Eurojackpot. Kdo ví, třeba je v roce 2016 jackpot souzen právě vám!Přejeme vám úspěšný rok 2016!

Nebudu hubnout! – Nebuďte otrokem společenských nálad a řekněte dost! Faldíky pěstujte, buďte na ně hrdí a noste je s noblesou.

Přestanu cvičit! – Tolik možností a tak málo času! Přece ho nechcete strávit funěním na rotopedu!

Naučím se čínsky! – Angličtinu zvládá snad každý, němčina je profláklá, španělsky už taky mluví kdekdo, ale čínsky, to umí jen číňané. Má to samá pozitiva: můžete machrovat na okolí, domluvíte se v 85 % českých bister a budete připraveni, až nás Čína ekonomicky pohltí.

Zruším si účet na Facebooku! – Všichni si stěžují, že jsou permanentně ve stresu a za boha si nemohou odpočinout, zároveň však tráví 10 hodin denně na Ksichtoknize a zbytek dne (pokud nespí) se opalují v záři z displeje mobilu. Kašlete na zbytečné plkání, účet na Facebooku si zrušte nebo na něj choďte jednou denně. Uvidíte, že se obejdete i bez neustálých updatů o tom, co kamarádi právě jedí, na co myslí, nebo kde se zase opili....

Vyhraju první milion! – Štěstí je připraveno s otevřenou náručí a čeká kdo mu do ní skočí. Běžte mu naproti a jednou za čas si vsaďte třeba Sportku nebo Eurojackpot. Kdo ví, třeba je v roce 2016 jackpot souzen právě vám!

Přejeme vám úspěšný rok 2016!

Přečtěte si také