obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
5 Mega zaručeně pro Čechy
Páteční losování Eurojackpotu bude historickým milníkem, na 2,469 miliardy korun si dosud Češi nikdy v žádné loterii provozované v České republice sáhnout nemohli. Je to ale i rekordní suma v celém Eurojackpotu. Od 8. května do 12. června 2015 máte šanci na další výhry. Každý sázející Eurojackpotu v Česku se totiž automaticky zapojí do hry Plus Mega.

Plus Mega je fond, který vzniká díky kurzovému rozdílu mezi cenou sázky Eurojackpotu v eurech a korunách. Každý pátek tak bude až do 12. června v tuzemsku vylosováno pět sázejících, kteří si odnesou výhru, každý výhrece 1 milion korun.

Losovat se budou 7místné kódy, které  najdete na potvrzeních o sázce Eurojakcpotu a tiket si můžete zkontrolovat na internetu nebo na kterémkoliv terminálu Sazky.  

V České republice jsou výhry vypláceny v českých korunách a jejich výše je dána aktuálním kurzem v den losování Eurojackpotu.

Loterie Eurojackpot  je v současné době provozována na území šestnácti evropských států (Holandsko, Německo, Itálie, Dánsko, Finsko, Estonsko Slovinsko, Španělsko, Chorvatsko, Island, Lotyško, Litva, Norsko, Švédsko, Česká republika a Maďarsko). Díky společné výherní jistině dosahuje jackpot nevídané výše. Minimální výše jackpotu je 10 mil., maximální 90 mil. eur.

Přečtěte si také