obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
5 důvodů, proč ulovit Mustanga. Vsaďte na mimořádku Sportky
Nespoutaný mustang. Kůň, který dokáže překonat dlouhé vzdálenosti a nepotřebuje ani moc „paliva“. A také vozy automobilky Ford, která siluetu běžícího mustanga umístila na chladič. A jeden takový Ford Mustang může být i Váš.
V rámci Lovecké sezóny totiž v mimořádných losováních Sportky hledáme majitele pětice vozů. A v pátek 11. května dojde právě na automobil Ford Mustang v hodnotě 1 175 000 Kč. Vstupenkou na lov je plný tiket Sportky. K vyhraným milionům tak ještě můžete získat parádní sporťák. A čím je tak výjimečný?
 
loveckasezona-(1).jpg

1. Ford Mustang je populární. Hodně. Je to esence Ameriky, nejen pro Evropany, ale i samotné američany. Výroba těchto vozů sahá do roku 1964 a vypráví se, že se jen za první den prodalo 22 tisíc těchto aut. Zájem byl tenkrát tak veliký, že se musely vypisovat čekací listiny.
 
2. Ford Mustang je hollywoodská hvězda. Když si pustíte nějaký film o autech, bude tam Mustang. Jezdil s ním Steve McQueen Bullitově případu stejně jako Nicholas Cage v 60 sekundách. Vůz se objevil v Bondovkách, Transformers nebo předělávce v kultovním seriálu Knight Rider.
 
3. Nejdražší Mustang se vydražil za 28 milionů korun. Nutno ale dodat, že šlo o raritní kousek Ford Mustang 1967 Shelby GT500 Super Snake. Byl totiž vyroben jen jeden jediný model. Nicméně, údajně nejdražší Mustang vůbec je zřejmě o rok mladší Shelby EXP 500 Green Hornet.
 
4. „Navrhnul to 10letý chlapec a já to miluju.“ Tohle přesně napsal ve své recenzi Jeremy Clarkson z populárního televizního pořadu Top Gear o vozu Ford Mustang Fastback 5.0 V8 GT. Faktem ale je, že z každého Mustanga je cítit ta čirá radost z jízdy. To pocítíte hned, jak nastartujete.
 
5. Neholdujete zábavným vozům, ale chcete svoji výhru. Pokud nebudete chtít Mustanga, máte pak nárok na voucher v hodnotě 1 175 000 Kč. Vsadit si v pátek 11. května se tedy vyplatí ještě víc. Nejen milovníkům vůně benzínu a spálených gum, ale i peněz.
 
Ušetřete čas, vsaďte si Sportku přes internet. Rovnou zde.

Přečtěte si také