obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
47 je nejčastěji taženým číslem roku
Každý k výběru čísel přistupuje jinak. Podívali jsme se na nejzajímavější čísla z losování Sportky za rok 2017.

Číslo 47 padalo nejčastěji

Míček s číslem 47 padal v roce 2017 z osudí nejčastěji – rovnou 40x. Následovala pak čísla 31 a 4, která byla vylosována 39x, a 38x, tedy ve velmi těsném závěsu. Právě tahle čísla byste mohli zvážit, až budete příště vyplňovat svůj tiket do loterie.  
 
Zajímavé je, že ani jedno z těchto čísel nepatří mezi ta, která lidé sázeli nejčastěji. Tam najdeme „šťastnou“ sedmičku nebo čísla 19 a 9. Každé z těchto čísel bylo vloni na sázence zaškrtnuto ve více jak 34 milionech případů.

Naopak číslo 49 padalo nejméně

Pokud bychom šli na vyplňování tiketů opačně, můžeme se podívat na čísla, kterým byste se měli obloukem vyhnout. Tedy měli byste tak učinit v loňském roce, je otázkou, jak náhoda zafunguje letos.
 
Každopádně, mezi nejméně tažená čísla patří číslovka 49, která byla tažena jen 20x. Za ní jsou pak čísla 11, 30 a 35 – všechna byla tažena pouze 21x.
 
A jakým číslům věřili nejméně sázející? Mezi nejméně typovaná čísla patřily číslovky 46, 45 a 40.

Sledujte výsledky online

Jak můžete vidět, rozdíl mezi úspěchem či neúspěchem tady není zase tak velký. Výhru mohou přinést jakákoliv čísla a je jedno, kolikrát do roka padnou – hlavní je vsadit si a mít trochu toho štěstíčka.
 
Můžete mít ale vyšší šanci, že vyhrajete, když zvolíte ta „správná“, která padají nejčastěji. Ostatně, podrobné statistiky můžete sledovat i na našich webových stránkách. A tam si také můžete rovnou vsadit.

Přečtěte si také