obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
4 aplikace, které vás budou bavit
Když už všichni máme smartphony, proč je nevyužít i k něčemu smysluplnějšímu, než je focení selfíček a plkání s přáteli? Následující aplikace vám pomohou v cestě k nirváně!


Duolingo pro učení cizích jazyků

Pokud vás vždy lákalo studium cizích jazyků, ale vždy jste našly patřičně dobrý důvod, proč se do toho nepouštět, máme pro vás dobrou zprávu: Duolingo vás nezruinuje, nevyžaduje příliš času a vzdělávání s ním probíhá formou hry.

Výuka v češtině nabízí pouze angličtinu, pokud však již anglicky hovoříte, váš výběr se značně rozšíří. Kurzy v angličtině zahrnují španělštinu, francouzštinu, němčinu, italštinu, portugalštinu, nizozemštinu, irštinu, dánštinu, švédštinu, turečtinu, esperanto, norštinu a ukrajinštinu.

Lumosity pro trénink inteligence

Skvělá appka pro trénování mozkových závitů! Obsahuje přes 40 logických her, které byly speciálně navrženy a vyvinuty ve spolupráci s psychology a neurovědci. Pařte je denně a za chvíli budete určitě jako Einstein.

Sazka Dream Alarm pro lepší spaní

DreamAlarm vás večer inspiruje k těm nejkrásnějším snům a pustí vám uklidňující hudbu k usínání. Ráno vás probudí v tu nejvhodnější možnou chvíli (funkcí sleepcycle) a do snáře si uložíte, co se vám zdálo.

Coach.me (Lift) pro cílevědomou změnu návyků a plnění cílů

Zvyk je železná košile, říká se, ale i železná košile jde sundat a převléct. S tím vám pomůže Coach.me. Tahle appka vám umožní zvolit si návyky (respektive cíle), které byste si rádi osvojili či splnili a sleduje váš průběh. Pozitivní je propojení se sociální platformou, vaše cíle jsou tak veřejné a ostatní mohou šmírovat, jak vám to jde. Vy na oplátku můžete koukat k nim a všichni se u toho budete ještě hezky vzájemně podporovat.

Přečtěte si také