Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
obrázek plovoucího bannery loyalty
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka svět

30 let čistil koberce, teď může konečně zvolnit

30 let čistil koberce, teď může konečně zvolnit
Výhodou podnikání je, že je člověk svým pánem. Nevýhodou pak to, že nikdy neví, jestli bude mít práci i druhý den. Osmačtyřicetiletý Allan má vlastní firmu skoro třicet let – čistí koberce a daří se mu. Jako otec pěti dětí chtěl ale už dlouho zvolnit.
„Pracoval jsem spoustu let od rána do večera. Potřebuju už dlouho zvolnit, ale nikdy jsem se k tomu neodhodlal, měl jsem obavy kvůli penězům,“ říká Allan. Teď už má ale jasno. V britské číselné loterii Euromiliony vyhrál přes 420 tisíc liber, v přepočtu víc než dvanáct milionů korun.

thenorthernecho-co-uk.jpg

Allan si vsadil v pátek přes den, když pracoval. Doma u večeře si vzpomněl, že má vlastně v kapse tiket a šel zkontrolovat tažená čísla. „Vůbec jsem to nemohl spočítat. Vyhrál jsem čtyři libry?  Nebo čtyřicet liber? Až pak mi došlo, kde ta desetinná čárka vlastně je, a to mě šokovalo,“ vzpomíná Allan na moment, kdy výhru odhalil.

Rodina chce žít i nadále stejně jako doposud. Nechtějí ani nový dům, ani nové auto. Allan už ale nebude v práci trávit deset hodin denně. Konečně si může užít víc svých dětí a své ženy.

Pokud jste i Vy ve velkém pracovním zápřahu, zkuste si vsadit, Euromiliony můžete hrát i u Sazky, dokonce online. Někdo vyhrát musí a třeba to budete zrovna Vy. Hodně štěstí!

Zdroj foto: thenorthernecho.co.uk, Jon Parker Lee

Přečtěte si také