obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
30 let čistil koberce, teď může konečně zvolnit
Výhodou podnikání je, že je člověk svým pánem. Nevýhodou pak to, že nikdy neví, jestli bude mít práci i druhý den. Osmačtyřicetiletý Allan má vlastní firmu skoro třicet let – čistí koberce a daří se mu. Jako otec pěti dětí chtěl ale už dlouho zvolnit.
„Pracoval jsem spoustu let od rána do večera. Potřebuju už dlouho zvolnit, ale nikdy jsem se k tomu neodhodlal, měl jsem obavy kvůli penězům,“ říká Allan. Teď už má ale jasno. V britské číselné loterii Euromiliony vyhrál přes 420 tisíc liber, v přepočtu víc než dvanáct milionů korun.

thenorthernecho-co-uk.jpg

Allan si vsadil v pátek přes den, když pracoval. Doma u večeře si vzpomněl, že má vlastně v kapse tiket a šel zkontrolovat tažená čísla. „Vůbec jsem to nemohl spočítat. Vyhrál jsem čtyři libry?  Nebo čtyřicet liber? Až pak mi došlo, kde ta desetinná čárka vlastně je, a to mě šokovalo,“ vzpomíná Allan na moment, kdy výhru odhalil.

Rodina chce žít i nadále stejně jako doposud. Nechtějí ani nový dům, ani nové auto. Allan už ale nebude v práci trávit deset hodin denně. Konečně si může užít víc svých dětí a své ženy.

Pokud jste i Vy ve velkém pracovním zápřahu, zkuste si vsadit, Euromiliony můžete hrát i u Sazky, dokonce online. Někdo vyhrát musí a třeba to budete zrovna Vy. Hodně štěstí!

Zdroj foto: thenorthernecho.co.uk, Jon Parker Lee

Přečtěte si také