obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
19 % z vás sází na poště. Pan Filip tam chodí i za holkama
V rámci našich facebookových anket jsme se vás zeptali i na to, kde sázíte nejraději. Výsledky byly následující:
75 % z vás sází v trafice
19 % z vás sází na poště
6 % z vás si vsadí u pokladny v obchodě

 
Prodejny novin a tabáku tak u našich zákazníků jasně vedou, což nám potvrdily i komentáře. Například Hana Dvořáková sází v trafice a sní o tom, že až vyhraje, dětem koupí nová auta. I o značkách má paní Hana jasno: „Synovi Peugeot, dceři Audi, a když něco zbude, tak pojedu do lázní.“
 
Stejně je na tom i Draha Nováková. „V trafice a jako vždy mám vsazeno, vždyť se nemusí sázet hodně, stačí málo a každá výhra potěší, i když není velká,“ píše nám ve vzkazu a my s tím musíme souhlasit, ten adrenalin, jestli padne výhra, nás také velmi baví.
 
Podobně v trafice sází i Veronika R Kosnovska, která má navíc svůj vlastní rituál. „Většinou jdu do trafiky po pořádném potravinovém nákupu v nějakém velkém obchodě,“ píše paní Veronika, přičemž ale občas přihodí i sázku na benzínce.
 
Zastáncem druhé největší skupiny je Filip Santar. A my se nedivíme, že rád sází právě na poště, když tam léta pracoval. „Tam se vždy zastavím za holkama,“ doplňuje svoje vysvětlení. Není nad dobrý kolektiv, který vás nutí chodit do práce, i když už tam neděláte.
 
Spousta zákazníků pak zmiňovala i možnost sázet online, která je dostupná od letošního roku. Sami si jí můžete vyzkoušet, stačí kliknout na tento odkaz! Sportku tak můžete vsadit vždy, když to do trafiky nebo na poštu nestihnete.
 
Vtipně pak na naši anketu reagoval Radek Fiala. „Spíš bych potřeboval poradit, kam jít, abych uhodl všechna čísla,“ napsal nám do komentářů se smajlíkem. My jen můžeme vzkázat: „Radku, kdyby to bylo takhle jednoduché, tak by to nebyla taková zábava!

Přečtěte si také