Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 31. 12. 2020 Recenze

Subway Little Rocket Man: Skákačka o peníze!

Nekonečné skákačky patří na smartphonech k nejhranějším hrám, krásně si u nich oddechnete. Svého času jednu z nejstahovanějších aplikací přetvořilo české studio simpleRULES.co v automat, u kterého se skvěle pobavíte a navrch si můžete přijít i na pěkné výhry.

Tato online hra již není v online casinu Sazka Hry k dispozici. Zahrajte si místo toho nové unikátní Extra Hry, které jinde nenajdete.

Čapni ovoce a vyhraj

V původní hře jste se sprejerským uličníkem utíkali před hlídačem a cílem bylo doběhnout co nejdál a při úprku nasbírat co nejvíc mincí, za které se daly koupit doplňky v rámci hry. V mašině od simpleRULES hlavní hrdina neutíká před spravedlností, jeho úkolem je posbírat co nejvíc kousků ovoce popadaného na trati, za které dostane štědře zaplaceno. Při sběru je ale nutné se vyhnout nástrahám na trati – odstaveným vagónům uskočíte snadno, ale zátarasy a rychle jedoucí vlaky umí úkol pořádně ztížit. Pohyby „rakeťáka“ ovládáte šipkami na klávesnici nebo pohyby prstem na displeji telefonu.

Nechybí ani bonusovka

Běžíte po trati, uvidíte v dáli zářit šťavnatý meloun, a tak se za ním ženete. Jenže zapomenete dávat pozor na jedoucí vlaky a než pro meloun doskáčete, je konec hry. Nebo není? Na konci každé hry se totiž může náhodně spustit funkce „nesmrtelnost“, díky které můžete pokračovat dál v daném kole a posbírat tak všechno ovoce rozházené po kolejích. Kromě toho můžete i po jakékoli „točce“ vyhrát mini-jackpot, který náhodně vynásobí vaši sázku.

Jeden „freerun“ po kolejích si můžete zkusit už za korunu a maximální vklad je tisícovka. Výhra z jednoho kola může vyšplhat až na 500 000 Kč.
 
Pan Zelený: „Jsem fakt rád, že je na Sazce možnost zahrát si takhle netradiční hry. Válce se točí skoro všude, takže automat ve formě skákačky je super zpestření.“ Pan Červený: „V původní hře jsem měl high score, který nemohl nikdo z mých kámošů překonat, takže když vyšla hra s podobným principem o peníze, neváhal jsem ani vteřinu. Nejradši mám nesmrtelnost, protože i těm nejlepším se může stát, že při vyhýbání se překážkám škobrtnou.“ 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle