Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Pozadí
Úvod

Hry

Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 10. 12. 2019 Recenze

Porovnání: Twin Spin a Twin Spin Deluxe

Hry s názvem Twin Spin a Twin Spin Deluxe od společnosti NetEnt patří celosvětově k těm nejoblíbenějším peckám od tohoto výrobce. Jako první přišel na trh „obyčejný“ Twin Spin a pro jeho velký úspěch vydalo švédské vývojářské studio ještě druhou verzi, kterou pojmenovalo Deluxe. Co mají obě hry společného a čím se naopak liší?

Alespoň 2 spojené válce

Oba automaty vynikají svou jednoduchostí. Twin Spin lze hrát od 5 do 1000 korun. Maximální sázka platí i u Twin Spin Deluxe, nejnižší začíná už na 2 korunách. Obě hry nabízí výhru ve výši až půl milionu korun. Na Sazka Hrách si je ale můžete vyzkoušet i zdarma v módu „pro zábavu“.

Společná je i funkce, kdy se na začátku každé otočky spojí minimálně 2 válce a na sousedních řádcích se objeví stejné symboly. Pořádná jízda začíná, když se automat začne „třást“ a propojí se i další válce. Díky tomu tak může padnout třeba plátno stejných symbolů a hráč může utíkat do lednice pro šampaňské. 😊

Twin Spin s 5 válci

Původní verze hry má 5 válců a 243 výherních linií. To znamená, že stačí mít zleva alespoň 3 stejné symboly kdekoliv na válcích a výhra je vaše. Na válcích se objevují klasické karetní symboly, ale také i diamanty, sedmičky anebo třeba Wild, který nahrazuje všechny další symboly.
Obrázek - Twin Spin s 5 válci

Deluxe verze

Stejné symboly kromě žolíka obsahuje i Twin Spin Deluxe. Ten má pět pozic na každém z šesti válců. Princip hry je ale jiný. V Deluxu se totiž nehraje na klasické linie, ale na výherní „hnízda“. K připsání výhry dojde ve chvíli, kde se objeví shluk alespoň 9 sousedících stejných symbolů. Ale pozor, symboly musí být vedle sebe buď vodorovně anebo svisle.
Obrázek - Deluxe verze
Pan Zelený: „Deluxe je fajn, ale moje srdce si získala původní verze hry. 243 výherních linií mají ty nejlepší hry, a navíc absenci WILDŮ by nezachránilo ani 10 válců!“ Pan Červený: „Čím víc válců a symbolů, tím lepší automat! Proto je mým favoritem jednoznačně Deluxe, kde se nemusím soustředit na klasický výherní linie.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle