Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 10. 1. 2021 Recenze

OP: Dojeďte s pandou pro výhru

S radostí vám představujeme další kousek ze soudku neobvyklých her. Tuhle zábavnou pecku nemá na svědomí nikdo jiný, než české studio simpleRULES.cz, které posouvá zážitek z hraní na jiný level tím, že přetváří mobilní hry v automaty.

Tato online hra již není v online casinu Sazka Hry k dispozici. Zahrajte si místo toho nové unikátní Extra Hry, které jinde nenajdete.

Start – cíl = výhra

Narozdíl od klasických slotů zde nemusíte hlídat, jestli se symboly seřadí na výherní linii. Vaší misí bude dopravit neohroženou pandu ve formulce od startovací čáry do finišové pásky. Jakmile se Vám to podaří, výhra je zaručená. O velikosti výhry nerozhodne nic jiného než náhoda. Minimálně získáte zpět třetinu vkladu, může se ale také poštěstit a pak si odnesete 500násobek sázky. Vozidlem zatáčíte pravou a levou šipkou nebo poklepáním na levé či pravé straně displeje telefonu. Jen si na dráze dejte pozor na všudypřítomné překážky. Některé se nehýbou a projedete kolem nich snadno, potkáte ale i krabice, které zběsile jezdí sem a tam a přes ty se dostat, už chce um.

Nedojeli jste do cíle? Nevadí!

Když osud chce, abyste vyhráli, tak prostě vyhrajete, nehledě na okolnosti. Proto nemusíte zoufat, nabouráte-li na cestě za výhrou do nějaké překážky. Ve hře je totiž překvapení v podobě mini jackpotu. Ten se může spustit při jízdách, při kterých jste pandu přes veškerou snahu neukočírovali a jeho výše je náhodným násobkem sázky. A protože je tahle hra hlavně o pobavení se, při výhře mini jackpotu se určitě zasmějete hláškám, které jackpot doprovází.

Cena jedné jízdy začíná na koruně a končí na tisícovce, přičemž prémie pro vítěze se může vyšplhat až na 500 000 Kč. Určitě ale stojí za to hru vyzkoušet klidně jen pro zábavu.

Pan Zelený: „Kdo si hraje, nezlobí! A u týhle mašiny to platí dvojnásob. Doteď jsem netušil, že se při hraní automatů můžu i pořádně zasmát.“ Pan Červený: „Je fajn, že s pandou nejsou žádný složitosti. Prostě šlápnu na plyn a jedu. Pak už jenom v napětí čekám, jaká výhra mi připadne do klína.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle