Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 17. 8. 2020 Recenze

Neon Fruits: Zářící ovocné výhry

Kombinace neonových symbolů a válců automatu je už tradiční spojení. I proto jsme přidali do naší nabídky hru od Kajotu Neon Fruits. Zářící slot s 27 výplatními liniemi umí násobit výhry i aktivovat respin, aby byla výplatní kombinace co nejvyšší!

27 linií na pěti válcích

Pětiválcová mašina od českého Kajotu obsahuje 27 přesně daných výplatních linií. Roztočení začíná na pouhé koruně a končí na tisícovce. Hra je tak vhodná jak pro hráče, kteří se nebojí riskovat, tak pro ty, kteří se raději drží s vkladem při zemi. Maximální možnou výhrou je 500 tisíc korun. 

Oblíbené herní symboly ovoce svítí neonovými barvami. A ačkoliv se tu neobjevuje ani scatter a ani wild, speciální funkce i tak stojí opravdu za to. Tou první je RESPIN, ke kterému dojde, když se objeví jakákoliv výherní kombinace. Symboly z ní se zaseknou na svém místě a dochází k respinu, který pokračuje tak dlouho, dokud se objevuje potřebný druh ovoce.

Obrázek - 27 linií na pěti válcích

Respin je doplněný o násobitele

Na válcích je navíc možné získat násobitele, který všechny výhry umí zvětšit až pětinásobně. Jak se získá? Jen za parádní výhru! Pokud chytíte na válcích 6,9,12 nebo dokonce 15 stejných symbolů na prvních dvou, třech, čtyřech nebo všech pěti válcích, získáte větší výhru. Prostě platí čím víc ovoce, tím víc peněz. 😊
Pan Zelený: „To, že hra nemá bonusové kolo ještě neznamená, že vás nebude bavit. Neon Fruits je toho přesným důkazem. A počkejte, až budete čekat na násobitele!“ Pan Červený: „Násobení výher je fajn, ale největší výhoda mašiny je respin po každé úspěšné točcce!" 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle