Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 2. 10. 2019 Recenze

Lutty Bird: Vyhni se všem klaunům a buď v balíku!

Další revoluční novinka je na Sazka Hrách! Díky exkluzivní spolupráci s českým výrobcem simpleRULES.co si nyní můžeš vyzkoušet hru Lutty Bird. Automat o skutečné peníze, který je inspirovaný jednou z nejpopulárnějších pecek v historii smartphonů.

Tato online hra již není v online casinu Sazka Hry k dispozici. Zahrajte si místo toho nové unikátní Extra Hry, které jinde nenajdete.

Doleť si pro 256 tisíc

V Lutty Bird na tebe nečekají ani válce, ani poskakující kulička na kole rulety. O pohybu ptáčka, se kterým máš doletět co nejdále, rozhoduješ jen a jen ty! Ale pozor, během letu na tebe budou číhat nebezpeční klauni, do kterých když nabouráš, ukončíš hru předčasně. Možnost vkladu se pohybuje od 1 do 1000 korun a nejvyšší možná výhra je 256 tisíc!

Různé úrovně obtížnosti

Tuhle hru si oblíbí každý! Nabízí totiž tři různé módy. V tom nejlehčím, který se jmenuje Classic, je tvým cílem překonat tři překážky za sebou. Pokud se ti to podaří, získáš dvojnásobek vkladu.

V módu Special potřebuješ překonat dokonce 7 překážek v řadě. Pokud to zvládneš, čeká na tebe odměna ve výši desetinásobku! A poslední mód je pro skutečné profíky. V Heavy Weight na tebe čeká nekonečná smršť překážek. K připsání výhry potřebuješ přeletět alespoň přes 6 klaunů, za což získáš dvojnásobek vkladu. A za každou další překonanou překážku se výhra zdvojnásobí. Za sedm klaunů tak dostaneš čtyřnásobek, za osm pak osminásobek. A tohle násobení funguje až do třináctky, která v této hře rozhodně není nešťastné číslo. Za přelet nad tímto klaunem totiž dostaneš 256násobek vkladu. Solidní rachot, ne? 😊

Ale pozor, vyhrát můžeš i ve chvíli kdy nepřekonáš potřebný počet klaunů. Lutty Bird nabízí bonusovou funkci Dárek, během které ti kdykoliv vyplatí náhodný násobek sázky.

Obrázek - Různé úrovně obtížnosti
Pan Zelený: „Adrenalin z přeletu nad klaunem si tě získá!“ Pan Červený: „Hrával jsem i původní smartphonovou aplikaci. Když v tom mám ale vklad, baví mě to podstatně víc.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle