Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 28. 7. 2023 Recenze

Gods of Rock: Užij si za málo peněz spoustu muziky!

Už jsi někdy v hracím automatu viděl Anubise hrát na klávesy nebo Thora bušit do bubnů? Festivalová sezóna je v plném proudu, tak doraz omrknout i bombu letošního léta, kapelu Gods of Rock! Na pódiu studia Thunderkick to rozjíždí božstvo ze všech koutů světa, a nabízí fantastický koncert plný bonusových show, během kterých můžeš i za pár korun trefit klidně půl míče!

Boží podívaná

Unikátní slot, který si v Česku zahraješ jenom v našem casinu, tě zaujme už na první pohled skvělou grafikou a netradiční mechanikou. Na šesti válcích na tebe čeká 466 výplatních linií, přičemž vyhrávat můžeš zprava, zleva, i zprostředka. Stačí, aby na sebe symboly vodorovně nebo diagonálně navazovaly. Karetní znaky zasazené do kytarových kombíček ti přinesou spíš menší úlovky, ale kapela bohů už umí předvést pořádnou show – nejvíc tě potěší bubeník Thor a frontman skupiny Lucifer. Oblíbenou vychytávkou je vybuchnutí symbolů a napadání nových po každé výhře, díky čemuž se jeden spin může pořádně protáhnout a výhry krásně nabobtnat!

Znásob svou sázku až 20000x!

Klíčem k opravdu božským výhrám je symbol metalových paroháčů. Ten funguje jako wild, ale kromě nahrazování ostatních symbolů umí i další parády. Pokaždé, když se objeví, navýší násobitel výher na svém válci o x1 až do maximálních 11x. Pak kolem sebe nechá vybuchnout všechny sousedící symboly, čímž uvolní místo pro nové a zároveň nabije barometr bonusu. Ten se načítá každým vybuchnutým symbolem a po pár výhrách se dočkáš speciálu Encore. Během téhle funkce se na plátně náhodně objeví další 1 – 3 wildy, díky čemuž se zvyšují násobitele na válcích a zároveň se neúprosně přiblížíš vrcholu téhle show.

Tím je bonusovka Bonus Track, která se spustí po 55 vybuchnutých symbolech a udělí ti 8 free spinů zdarma. Obrovskou výhodou je to, že nasbírané násobitele na válcích se v bonusu nevymažou, a naopak s každým dalším wildem rostou. Navíc se násobitele násobí i mezi sebou, což vytváří ideální podmínky pro trefení obřích výher. Za maximální sázku 25 korun si tu můžeš přijít až na půl milionu!

Pan Zelený: „Tak tohle je slušná divočina. Bohové to na válcích umí pořádně rozjet, až občas nevím, kde mi hlava stojí. Koupit lístek na tenhle koncert se fakt vyplatí!“ Pan Červený: „Kam se hrabou koncerty metalovejch kapel, tohle je teprve nářez! Potenciál v bonusovce je neskutečnej, když mám na válcích nasbíraný slušný násobky, tak stačí trefit klidně obyčejný karetní symboly a je to pořádná raketa 😊.“

Mrkněte také na tohle