Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Pozadí
Úvod

Hry

Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 2. 10. 2019 Recenze

Fruit Road: Pro jak vysokou výhru si doskáčeš?

Ve hře Fruit Road se pejsci netočí na válcích, ale poskakují přes cestu! Originálně zpracovaná hra je inspirovaná slavnou mobilní aplikací, která svého času pobláznila celý svět. A na Sazka Hrách si na svůj výkon můžeš vsadit.

Sám si rozhodni, které ovoce budeš sbírat

V této hře od českého vývojářského studia simpleRULES.co vedeš svého pejska přes cestu, na které čekají nástrahy v podobě projíždějících aut, potůčků nebo nebezpečných vlaků, které nehodlají zastavovat. Tvým úkolem je vyhnout se všem těmto pastem a snažit se s postavičkou doskákat pro co nejvíce druhů stejného ovoce, které se už od dvou kusů mění v peníze. Vklad na hru se pohybuje od jedné koruny až po tisícovku s maximální možnou výhrou 500 tisíc!

Získáš mini-jackpot?

Oproti původní verzi hry není tvým úkolem doskákat co nejdále, ale získat co nejvíce kusů stejného ovoce v řadě. A čím je série nasbíraných kousků delší, tím vyšší je i výhra!

Fruit Road je ideální pro všechny, kteří si chtějí užít co nejdelší pocit adrenalinu ze hry. Běžná otočka automatu trvá jen pár vteřin, hry od simpleRULES.co jsou ale jiné. „Otočka“ v podobě skákání s pejskem přes hrací plánek trvá klidně i desítky vteřin, a to jsou teprve nervy! Navíc kdykoliv po konci hry můžeš dostat mini-jackpot. Poznáš to tak, že se na obrazovce objeví dopis s částkou, kterou dostaneš.

Obrázek - Získáš mini-jackpot?
Pan Zelený: „I když mi ta hra občas nejde, stejně vyhrávám. I nešikovným hráčům může do cesty padat dobré ovoce!“ Pan Červený: „Miluju, když si skáču pro třetí citrónek a zrovna jsem úspěšně proběhnul kolonou aut!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle