Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 2. 10. 2019 Recenze

Fruit Road 2: Pro jak vysokou výhru si doskáčeš?

Ve hře Fruit Road 2 se pejsci netočí na válcích, ale poskakují přes cestu! Originálně zpracovaná hra je inspirovaná slavnou mobilní aplikací, která svého času pobláznila celý svět. A na Sazka Hrách si na svůj výkon můžeš vsadit.

Tato online hra již není v online casinu Sazka Hry k dispozici. Zahrajte si místo toho nové unikátní Extra Hry, které jinde nenajdete.

Sám si rozhodni, které ovoce budeš sbírat

V této hře od českého vývojářského studia simpleRULES.co vedeš svého pejska přes cestu, na které čekají nástrahy v podobě projíždějících aut, potůčků nebo nebezpečných vlaků, které nehodlají zastavovat. Tvým úkolem je vyhnout se všem těmto pastem a snažit se s postavičkou doskákat pro co nejvíce druhů stejného ovoce, které se už od dvou kusů mění v peníze. Vklad na hru se pohybuje od jedné koruny až po tisícovku s maximální možnou výhrou 500 tisíc!

Získáš mini-jackpot?

Oproti původní verzi hry není tvým úkolem doskákat co nejdále, ale získat co nejvíce kusů stejného ovoce v řadě. A čím je série nasbíraných kousků delší, tím vyšší je i výhra!

Fruit Road je ideální pro všechny, kteří si chtějí užít co nejdelší pocit adrenalinu ze hry. Běžná otočka automatu trvá jen pár vteřin, hry od simpleRULES.co jsou ale jiné. „Otočka“ v podobě skákání s pejskem přes hrací plánek trvá klidně i desítky vteřin, a to jsou teprve nervy! Navíc kdykoliv po konci hry můžeš dostat mini-jackpot. Poznáš to tak, že se na obrazovce objeví dopis s částkou, kterou dostaneš.

Obrázek - Získáš mini-jackpot?
Pan Zelený: „I když mi ta hra občas nejde, stejně vyhrávám. I nešikovným hráčům může do cesty padat dobré ovoce!“ Pan Červený: „Miluju, když si skáču pro třetí citrónek a zrovna jsem úspěšně proběhnul kolonou aut!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle