obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 5. 2020 Recenze

Conan: Barbarův příběh v parádní hře

Parádní přírůstek se objevil na Sazka Hrách! Automat Conan od společnosti NetEnt je vůbec prvním šestiválcovým automatem v naší nabídce. Švédské vývojářské studio vsadilo při tvorbě hry opět na filmový motiv, a tak se příběh Barbara Conana a jeho slavného meče řadí k hrám Narcos a Vikings, které mají televizní předlohu.

Výhry chodí z obou stran

Na šestiválcové mašině je nezvyklých 24 výherních linií, na kterých může padnout výhra až 500 tisíc korun. Nejnižší možnou sázkou jsou 4 koruny a tou maximální je rovná tisícovka. Obrovskou výhodou ale je, že výhry chodí z obou stran. Největší předností je ale široké množství bonusovek a extra funkcí!

Na prvním a druhém válci se kdykoliv v základní hře může objevit Tower Wild. Roztahuje se vertikálně buď na celý válec nebo jen na jeho část a nahrazuje všechny symboly ve hře kromě Scatterů, které zároveň nikdy nepřekryje.

Na dvou prostředních válcích čeká na hráče symbol Mystery v podobě hada. Ten může padnout samostatně nebo i složený přes 2-4 pozice a proměňuje se v jeden stejný symbol. Pokud se alespoň na jednom celém sloupci objeví Mystery symbol, může se spustit Mystery Multiplier, ve kterém se Conan pustí do perfektně zpracovaného boje s hadovitou příšerou.  Hodnota tohohle násobitele je x3 až x7.

Automat plný bonusových funkcí

Funkce Mystery má ale ještě jedno vylepšení. Pokud se objeví v kombinaci s funkcí Tower Wild anebo se symbolem Battle Wild, o kterém bude ještě řeč, aktivuje se funkce Thoth-Amon. Během ní sledujte pozice na 2.-5. válci, na kterých nejsou symboly Mystery, Scatterů nebo Wildů. Na tyto pozice se náhodně umístí 3-6 nových Mystery symbolů (přes původní symboly) a ty se ihned změní na jiné symboly a zvyšují tak šanci na výhru.

Na poslední dvojici válců se pak objevují již zmíněné Battle Wildy. Oproti Tower Wildu se neroztahují na celý válec, ale mohou se roztahovat jak na válci, tak do sousedních linií a mohou přeměnit až 3 symboly vedle sebe na žolíka.

No a co by to bylo za automat od NetEntu, když by chyběly free spiny? A ty jsou stejně jako extra funkce parádně promakané! Získáte je za alespoň tři Scattery a jejich počet se odvíjí od počtu Scatterů. Za šest symbolů je až 50 otoček zdarma.

Obrázek - Automat plný bonusových funkcí

Free spiny mají 3 módy

Po jejich výhře si vyberete jejich režim, kdy v nabídce je City of Thieves, Temple of the Serpent a Walls of Tarantia. Každá varianta je pak přiřazená k extra funkci z klasické hry, kdy během City of Thieves se může objevit Tower Wild už na všech válcích, během Temple of the Serpent se kdekoliv mohou objevovat symboly Mystery s aktivací všech mystery funkcí. A v módu Walls of Tarantia se na všech válcích může objevit Battle Wild.

Těch bonusů a extra funkcí je dost, že? 😊 Tak pořád to není všechno. V základní hře se kdykoliv může propojit jedna z dvojic válců a stejně jako v například hře Twin Spin se objeví vedle sebe stejné symboly. Během free spinů se propojení alespoň dvou válců stane při každé točce navíc. Propojit se může ale klidně všech šest sloupců.

A aby toho nebylo málo, můžete si zahrát Conana s bonusem v naší pravidelné akci!

Pan Zelený: „Conan skvěle ukazuje, že pořádnej online automat nemusí být jen plný ovoce. Jedna extra funkce za druhou jsou totální drtička!"  Pan Červený: „Barbar Conan byl nejlepší film Arnieho a tenhle slot je určitě nejpromakanější od NetEntu. Nejlepší jsou v něm ale stejně free spiny."
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle