obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 6. 1. 2021 Recenze

Coins of Egypt: Vylupte hrobky egyptských faraonů!

Hrobky egyptských faraonů odjakživa lákají dobrodruhy, aby odkryli jejich tajemství. Ve skvěle zpracované hře Coins of Egypt od NetEntu můžete do jedné takové hrobky nahlédnout, a pokud budete mít štěstí, odnesete si klobouky plné zlaťáků.

Než vstoupíte do hrobky

Pět válců o dvaceti liniích je zasazeno před vchod do jedné z hrobek a narazíte na nich na symboly typické pro tematiku starého Egypta – skarabey, škorpióny a egyptské božstvo. Zlatý skarabeus je WILD a kromě toho, že funguje jako klasický žolík, tvoří i sám o sobě výherní kombinace. U všech symbolů se na prvních třech válcích mohou objevit mince z různými hodnotami (až 15násobek vaší sázky). Stačí, aby na poslední válec dorazil faraon, který mince posbírá a extra prémie je vaše. Nechybí ani SCATTERY, které chodí jen na 1., 3. a 5. válec. Když je trefíte, vstoupíte dovnitř hrobky, kde se máte rozhodně na co těšit.

Hrobka skrývá bonus

Zde vrcholí vaše výprava. Čekají na vás free spiny, které mají dvě hlavní výhody. Tou první je to, že jejich počet není předem pevně daný. Druhou předností je to, že i když se vám třeba v točkách tolik nedaří, vždy si na konci odnesete nějakou odměnu. Jak to funguje? Během free spinů se na prvních třech válcích objevují mince tak jako v hlavní hře, ale jsou různě barevné. Podle barvy se mince sypou do truhel – červené do truhly orla, zelené do truhly hada a zlaté do truhly kočky. Na pátém válci se objevují tři různé pečetě, každá k příslušné truhle. Jakmile u jedné z pokladnic nasbíráte 3 pečetě, shrábnete mince, které se během toček do této truhly nasypaly.

A jak je to se sázkami? Válce roztočíte už za 4 koruny, maximální vklad na otočku je tisícovka a když se zadaří, můžete si odnést až půl milionu.

Obrázek - Hrobka skrývá bonus
Pan Zelený: „Mám obecně moc rád hry s nějakou tematikou nebo příběhem a ty NetEnt umí skvěle. V Coins of Egypt je super, že kromě výher z klasických kombinací můžu utrhnout i něco navíc, když dorazí na poslední válec faraon.“ Pan Červený: „Bonusovka tady umí bejt pěkně napínavá. Když ale nakonec dorazí poslední pečeť k tý nejnaditější truhle, tak to za ty nervy rozhodně stojí.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle