obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 4. 1. 2021 Recenze

Archangels: Salvation: Zapojte se do bitvy mezi dobrem a zlem

Příběhy, ve kterých proti sobě stojí zlo a dobro, jsou od nepaměti součástí snad všech kultur po celém světě. A jestli v něčem švédské studio NetEnt vyniká, je to zasazování příběhů do herních automatů.  V téhle epické bitvě si ale nemusíte vybírat, na jakou stranu se postavíte. Váš úkol je snadný: pobavit se a vyhrát!

Neobvyklé rozvržení válců

Hra nabízí netradiční počet výherních řad – na šesti válcích o dvanácti symbolech je jich rovná stovka. Kromě známých karetních symbolů vás budou zajímat hlavně symboly nebeské válečnice a ďábla, které se mohou objevit tak, že zaplní celý válec. Samozřejmě nechybí wild, který je vyobrazen z vrchu jako hlava božského lva a zespod jako hlava pekelného havrana. Velkou předností wildu je to, že se objevuje jako velký symbol 2x2.

Wild spouští speciální funkce

Určitě si říkáte, co znamenají ohraničené první dva a poslední dva řádky. Jsou to takzvané „hot spoty“, ve kterých když se objeví wild, tak se spustí speciální funkce:

Funkce Heaven: Když se wild objeví v horním hot spotu, vykouzlí sady wildů navíc. V sadě může být 3 až 5 wildů, které jsou vystřeleny na válce. Když se v hot spotu wild objeví celý (2x2), vytvoří se čtyři takové sady. Když se wild objeví jen částečně, udělí sady dvě.
 

Funkce Hell: Tato funkce se spouští podobně jako funkce Heaven. Akorát wildy nedostanete v sadách, ale jednotlivě. Když se velký wild objeví v dolním hot spotu částečně, vyplivne na herní plochu 8 wildů. Když se ale objeví celý, nadělí na válce wildů 16, a to se pak rozpoutá to pravé peklo!
Nejlepší na těchto dvou funkcích je to, že se můžou vzájemně doplňovat a opakovat se. Stačí, aby jeden nebo víc wildů vyslaných z horního nebo z dolního hot spotu zasáhnul do protější oblasti a vytvoří se další žolíky.  Na plátně se to pak wildama jenom hemží a vzhledem k vysokému počtu výherních řad si tak můžete přijít na pořádný balík.

Obrázek - Wild spouští speciální funkce

Řežba wildů ve free spinech

I když by se mohlo zdát, že víc už tato hra nabídnout nemůže, opak je pravdou. Za 3 a více scatterů, které jsou zobrazeny jako fialové štíty se zlatým „eskem“, vyhrajete 10 až 25 volných toček v závislosti na tom, kolik scatterů dorazí. A točky jsou to pořádně vytuněné: Oba hot spoty se totiž rozšíří o jeden řádek. Šance na chycení speciálních funkcí z hlavní hry, a hlavně na jejich opakování a vzájemné doplňování je tak mnohem větší. To znamená jediné – více wildů a větší výhry.

Tuto skvěle graficky zpracovanou hru, která je doplněná hudbou a zvukovými efekty, ze kterých se vám zatají dech, si můžete zahrát od 4 do 1000 Kč a maximální výhra je rovný půlmilion

Pan Zelený: „Mechanika speciálních funkcí se mi ze začátku zdála celkem složitá, ale po pár big winech jsem tomu přišel na kloub a teď už nechci hrát nic jinýho.“
 
Pan Červený: „Miluju to vzrušení, když wildy lítaj sem a tam a já jenom vyhlížím, jestli se spojí v lajně s pekelníkem nebo s andělem.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle