Vklad Zavřít
Více informací
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč

Nezapomněli jste zadat kód chinaski?

Neplatný kód

Zažij londýn s chinaski

Jeď na koncert spolu s kapelou a zahraj si o řadu dalších exkluzivních zážitků.

Registrovat

Jste ve hře
o soukromý koncert

Gratulujeme! Odesláním bonusového kódu CHINASKI jste se zapojili do slosování o soukromý koncert kapely Chinaski a další výhry. Výherce budeme oznamovat podle dat slosování od 12.6. do 21.9.

ZÁŽITEK, KTERÝ SI NEKOUPÍTE

Jeden z vás se stane spolu se svým doprovodem na víkend součástí týmu kapely. S Chinaski odletíte do Londýna, přespíte v hotelu, prožijete koncert v backstage. Stačí se registrovat na Sazka.cz, vložit bonusový kód CHINASKI a automaticky se zapojíte do losování. Být nablízku úspěšné kapele je sen, který si díky Sazce můžete splnit.

Zpáteční letenka pro dva
Zpáteční
letenka
pro dva
Pobyt v Londýně pro dva
Pobyt v
Londýně
pro dva
Koncert a backstage pro dva
Koncert
a backstage
pro dva

ZADEJTE BONUSOVÝ KÓD A VYHRAJTE

Zapojit se do losování je jednoduché. Stačí kliknout na tlačítko REGISTROVAT a během registrace do sazka.cz vyplnit v políčku bonusový kód: CHINASKI. Soutěž probíhá od 10. června do 20. září. Hlavní cenu - zájezd s Chinaski do Londýna pro dvě osoby - losujeme z plně registrovaných účtů 21. září. Losování dílčích výher probíhá každý týden v úterý.

Registrovat
Návod pro vložení kódu šipka mezi návody Návod pro vložení kódu

Vysvětlivka: Klikněte na nápis „Máte bonusový kód?" a vypište jej do políčka, které se objeví.

Registrací na portálu Sazka.cz s herním bonus kódem souhlasíte s pravidly soutěže.
Kompletní pravidla hry najdete zde

JEDNA VÝHRA KAŽDÝ TÝDEN

Kromě možnosti zažít Londýn s Chinaski, máme pro všechny registrované uživatele ještě celou řadu exkluzivních cen, které si nekoupíte. Výherce losujeme každý týden. Zkuste štěstí a hrajte nejen o miliony, ale i o exkluzivní vstupenky, přístup do backstage nebo možnost zahrát si v klipu kapely.

Plán losování

Jak to dopadlo minule?

Do losování o jedinečný zážitek s kapelou Chinaski se můžete zapojit pouze tehdy, pokud jste zadali bonusový kód CHINASKI. Pokud jste tak neučinili během registrace, můžete to napravit právě teď. Napiště kód do políčka níže a pak si držte palce. Koncert populární kapely v Londýně, to je zážitek,na který se nezapomíná!

Loni jste měli možnost se Sazkou vyhrát soukromý koncert Chinaski jen pro tebe.