Jak se mám přihlásit do svého účtu u Sazka Klubu pouze s telefonním číslem?

Tento návod, jak se poprvé přihlásit do účtu u Sazka Klubu, je pro ty zákazníky, kteří při registraci na terminálu uvedli pouze telefonní číslo a zároveň neuvedli e-mail. Začněte tím, že navštívíte stránky www.sazkaklub.cz.

V pravém horním rohu na stránce www.sazkaklub.cz vyplňte číslo vaší žluté zákaznické karty (najdete ho na zadní straně karty pod čárovým kódem). Stiskněte DÁLE.
1 V pravém horním rohu na stránce www.sazkaklub.cz vyplňte číslo vaší žluté zákaznické karty (najdete ho na zadní straně karty pod čárovým kódem). Stiskněte DÁLE.
V dalším kroku vás vyzveme, abyste uvedli vaši e-mailovou adresu.
2 V dalším kroku vás vyzveme, abyste uvedli vaši e-mailovou adresu.
Do e-mailové schránky vám obratem zašleme ověřovací e-mail (zkontrolujte i složky SPAM/HROMADNÉ). Otevřete ho a klikněte na Ověřit e-mail.
3 Do e-mailové schránky vám obratem zašleme ověřovací e-mail (zkontrolujte i složky SPAM/HROMADNÉ). Otevřete ho a klikněte na Ověřit e-mail.
Nastavte heslo, kterým se budete přihlašovat do účtu u Sazka Klubu.
4 Nastavte heslo, kterým se budete přihlašovat do účtu u Sazka Klubu.
A je to. Nyní můžete váš účet využívat naplno. Že jste přihlášení poznáte podle položek menu v levém horním rohu. Na místě, kde bylo přihlášení uvidíte stav odměn z Kola štěstí.
5 A je to. Nyní můžete váš účet využívat naplno. Že jste přihlášení poznáte podle položek menu v levém horním rohu. Na místě, kde bylo přihlášení uvidíte stav odměn z Kola štěstí.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

chatZahájit chat

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás