Jak mohu na počítači povolit Flash?

Pokud nevíte, jak povolit na vašem počítači technologii Adobe Flash Player, zkuste náš návod pro prohlížeč Google Chrome níže. Všechny naše online losy a hry můžete hrát i na tabletech a chytrých telefonech bez nutnosti nastavovat Flash Player.

V okénku klikněte na tlačítko AKTUALIZOVAT.
1 V okénku klikněte na tlačítko AKTUALIZOVAT.
Vpravo nahoře v adresním řádku uvidíte ikonku, která vás informuje o tom, že plugin byl zablokován. Klikněte na ni.
2 Vpravo nahoře v adresním řádku uvidíte ikonku, která vás informuje o tom, že plugin byl zablokován. Klikněte na ni.
Ukáže se vám informační okno s oznámením o blokaci Flashe. Klikněte na tlačítko Spravovat.
3 Ukáže se vám informační okno s oznámením o blokaci Flashe. Klikněte na tlačítko Spravovat.
Dostanete se na nastavení Flashe v Chrome. Klikněte na nastavení „Blokovat webům spouštění obsahu Flash (doporučeno)“. Tento text se pak změní na „Nejprve se dotázat“, jak vidíte na obrázku níže. Tuto stránku poté můžete zavřít.
4 Dostanete se na nastavení Flashe v Chrome. Klikněte na nastavení „Blokovat webům spouštění obsahu Flash (doporučeno)“. Tento text se pak změní na „Nejprve se dotázat“, jak vidíte na obrázku níže. Tuto stránku poté můžete zavřít.
Nyní už stačí jen kliknout na logo Flashe (na obrázku s číslem 1.) a v následujícím dialogu vlevo nahoře klikněte na Povolit. Následně se stránka načte znova a vy budete moci hrát všechny vaše oblíbené hry.
5 Nyní už stačí jen kliknout na logo Flashe (na obrázku s číslem 1.) a v následujícím dialogu vlevo nahoře klikněte na Povolit. Následně se stránka načte znova a vy budete moci hrát všechny vaše oblíbené hry.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

chatZahájit chat

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás