Vklad Zavřít
Více informací
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč

Doplňkové hry Eurojackpotu – Mega pátek, Český pátek, Silvestrovská prémie, Miliardářský víkend

Níže jsme pro vás sepsali jsme všechny důležité informace Doplňkových hrách Eurojackpotu – Mega pátek, Český pátek a Silvestrovská prémie. Nově můžete hrát o Miliardářský víkend.

Proč se losují Doplňkové hry Eurojackpotu?
Výhry Doplňkových her, jsou vypláceny z Fondu Doplňkových her Eurojackpotu, který vzniká z kurzového rozdílu mezi 30 Kč a kurzem €/Kč v den slosování. Výhry jsou losovány podle následující tabulky:

MP-tab.png
vecna_premie_EJ_vikend-(1).PNG

 

Podmínka účasti na slosování Doplňkových her Eurojackpotu
Slosování Doplňkových her Eurojackpotu probíhá ze všech sázek vsazených pouze v ČR na příslušný tah, které splňují následující podmínku: Vklad na sázenku je minimálně 400 Kč včetně vsazené Extra 6. Podmínka platí pro plnou sázenku i pro systémové sázky.

Kdy se hrají Doplňkové hry Eurojackpotu?
Termíny jsou v tabulce.

Jak poznám, že jsem vyhrál?
V každém slosování Doplňkových her Eurojackpotu (Mega pátek, Český pátek) bude vylosována jedna sázka ze všech, které splňují podmínku účasti (plný tiket). V případě Miliardářského víkendu vždy losujeme 7 sázek. Losují se kódy sázky. Pro sázky uzavřené na terminálu je to osmnáctimístný kód, který najdete na potvrzení o sázce, pro internetové sázky je kod sedmimístný.

Kódy najdete bezprostředně po losovaní Eurojackpotu na www.sazka.cz nebo www.eurojackpot.cz, na teletextu nebo v mobilní aplikaci Sazka. Při kontrole na terminálu Sazky budete upozorněni na věcnou výhru. V případě online sázení, najdete informaci o výhře přímo ve vašem účtu.

Jakým způsobem se losují sázky
Pomocí náhodného certifikovaného generátoru ze všech sázek splňující podmínku účasti na Doplňkových hrách Eurojackpotu.

Kde uplatním výhru?
V každém případě povede Vaše první cesta do sídla SAZKY. V případě výhry ve hře Mega pátek obdržíte výherní Poukaz na vůz Land Rover Discovery, který uplatníte u Albion Cars. s.r.o. Můžete se ale rozhodnout čerpat výhru v hotovosti, tzn. obdržíte na účet 2 miliony Kč. V případě výhry v doplňkové hře Český pátek obdržíte výherní Poukaz na nadstandardní byt v TOP Rezidence Pomezí Praha 5, který uplatníte u KKCG Real Estate. Opět můžete čerpat ekvivalent v hotovosti, tzn. obdržíte na účet 13 milionů Kč. V případě Milardářského víkendu obdržíte poukaz ke společnosti PRIVILEQ, člena cestovní skupiny FISCHER zaměřujícího se na exkluzivní dovolené pro nejnáročnější klientelu, nebo finanční ekvivalent, tj. 500 000Kč

Dokdy můžu výhru uplatnit?
Výhru je nutno uplatnit v Sazce do 1 roku od vylosování výherního kódu. Po předání výherního poukazu v SAZCE uplatní výherce poukaz bez zbytečných odkladů buď u Albion Cars, PRIVILEQ nebo KKCG Real Estate.

Pomohl Vám tento článek?

Nenašli jste odpověď?
Zeptejte se nás!

Děkujeme.

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás