Vklad Zavřít
Více informací
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč

Kdy a jak často se losují jednotlivé loterie?

Často se nás ptáte, který den se hraje vaše oblíbená loterie nebo v kolik hodin nejpozději si můžete vsadit.

Sportka

Naši nejstarší loterii losujeme 2× týdně, vždy v ve středu a v neděli. Mimořádně losujeme i v pátek. Přehled těchto mimořádných slosování pro letošní rok naleznete v této tabulce. V den slosování si na terminálech a můžete vsadit do 19:00. Vsadit můžete také online. Losujeme ve studiích v budově Sazky a záznamy můžete shlédnout na internetu.

Eurojackpot

K Eurojackpotu patří pátek. Loterie se losuje ve Finsku a v den slosování si na terminálech můžete vsadit do 19:00. Výsledky loterie jsou dostupné několik hodin po uzavření sázek z důvodu důkladné kontroly ve všech 18 evropských státech, ve kterých je loterie provozována. Záznamy losování jsou na našem YouTube kanále.

Šťastných 10

Šťastných 10 losujeme 2× denně, vždy v poledne a večer. Sázky se přijímají v den slosování do 12:00 a 20:00. Vsadit můžete také online kdykoli do doby losování, které probíhá v budově Sazky a jeho záznam je dostupný na internetu. V případě zájmu se po předchozí domluvě lze losování zúčastnit jako divák.

Euromiliony

Euromiliony losujeme 2x týdně, vždy v úterý a sobotu večer. V den slosování si na terminálech můžete vsadit do 19:00. Vsadit můžete také online kdykoli do doby losování, které probíhá v budově Sazky a jeho záznam je dostupný na internetu.

Keno

Keno se pořádá denně v provozních hodinách systému od 1:15 do 24:00 a slosování se uskutečňují obvykle v pětiminutových intervalech. Vsadit můžete také online.

Rychlé kačky

Naše kačky jsou opravdu hodně rychlé. Loterie se pořádá denně od 0:48 hod do 00:43 hod a slosování se uskutečňují obvykle v minutových intervalech. V každém slosování je vylosováno dvanáct výherních čísel.

Kameny

Kameny se pořádají denně v provozních hodinách systému od 1:15 do 24:00 každých 5 minut. Kameny si zatím lze vsadit pouze na terminálech SAZKA, online verze bude spuštěna co nevidět.

Kasička

Kasičku losujeme 2x denně, ve 14:00 a ve 20:00. Vsadit si můžete kdykoli, vaše sázka bude platná vždy pro nejbližší slosování. Vsadit můžete také online.

SAZKAmobil šance

Loterie pro zákazníky SAZKAmobil se losuje zpravidla vždy první pondělí v měsíci. Na tuto loterii nelze vsadit online. 

TOTO Sazka

TOTO Sazka hrajeme každý týden většinou na víkendové zápasy. Mimořádně hrajeme i v jiné termíny. Seznam mimořádných termínů hry TOTO Sazka najdete zde.

Pomohl Vám tento článek?

Nenašli jste odpověď?
Zeptejte se nás!

Děkujeme.

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás