Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Centrum podpory

Loterie / Eurojackpot

Eurojackpot – Mega pátek

Co všechno jste chtěli vědět o hře Mega pátek...

O co se hraje v Mega pátku?
Pokud se na vás usměje štěstí, můžete objevovat svět v novém SUV Land Rover Discovery

Proč se losují Doplňkové hry Eurojackpotu?
Výhry Doplňkových her, jsou vypláceny z Fondu Doplňkových her Eurojackpotu, který vzniká z kurzového rozdílu mezi 30 Kč a kurzem €/Kč v den slosování.

Podmínka účasti na slosování Doplňkových her Eurojackpotu
Slosování Doplňkových her Eurojackpotu probíhá ze všech sázek vsazených pouze v ČR na příslušný tah, které splňují následující podmínku: Vklad na sázenku je minimálně 400 Kč včetně vsazené Extra 6. Podmínka platí pro plnou sázenku i pro systémové sázky.

Jak poznám, že jsem vyhrál?
V každém slosování Doplňkových her Eurojackpotu bude vylosována jedna sázka ze všech, které splňují podmínku účasti (plný tiket). Losují se kódy sázky. Pro sázky uzavřené na terminálu je to osmnáctimístný kód, který najdete na potvrzení o sázce, pro internetové sázky je kod osmimístný.

Kódy najdete bezprostředně po losovaní Eurojackpotu na www.sazka.cz nebo www.eurojackpot.cz, na teletextu nebo v mobilní aplikaci Sazka. Při kontrole na terminálu Sazky budete upozorněni na věcnou výhru. V případě online sázení, najdete informaci o výhře přímo ve vašem účtu.

Jakým způsobem se losují sázky
Pomocí náhodného certifikovaného generátoru ze všech sázek splňující podmínku účasti na Doplňkových hrách Eurojackpotu.

Kde uplatním výhru?
V případě výhry ve hře Mega pátek obdržíte výherní Poukaz na vůz Land Rover Discovery, který uplatníte u Albion Cars. s.r.o. Můžete se ale rozhodnout čerpat výhru v hotovosti, tzn. obdržíte na účet 2 miliony Kč. 

Dokdy můžu výhru uplatnit?
Výhru je nutno uplatnit v Sazce do 1 roku od vylosování výherního kódu. Po předání výherního poukazu v SAZCE uplatní výherce poukaz bez zbytečných odkladů u Albion Cars.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás