Zavřít
Bilance: Délka hraní: Maximální výhra na technické hře je 500 000 Kč
Centrum podpory

Loterie / Eurojackpot

Eurojackpot – Miliardářský víkend

​Jedná se o doplňkovou hru Eurojackpotu, v rámci které 7 sázejících vyhraje prodloužený víkend s privátním letadlem po Evropě. Tato hra je určena pouze pro sázející v ČR, kteří si vsadí plný tiket Eurojackpotu v hodnotě 400 Kč. Výherci se losují z aktivních tiketů na dané losování, takže 3. května/7. června zaručeně 7 šťastných Čechů získá poukaz na Miliardářský víkend.

Co musím udělat, abych byl/a zařazen do hry?

Do losování o Miliardářský víkend jsou v daném termínu automaticky zařazeny všechny plné tikety Eurojackpotu v hodnotě 400 Kč, tzn. 6 sloupců loterie Eurojackpot a Extra 6. Sázející nemusí nic vyplňovat, losují se sériová čísla tiketu, resp. čísla online sázky v případě vsazení na internetu.

Mohu čerpat výhru v hotovosti?

Ano, výherce může místo poukazu na Miliardářský víkend dostat od Sazky finanční ekvivalent, tj. 500 000Kč

Jak funguje čerpání poukazu?

Pokud si výherce zvolí Miliardářský víkend, dostaví se do Sazky převzít poukaz na tuto věcnou výhru. Veškeré služby spojené s Miliardářským víkendem zajišťuje PRIVILEQ, člen cestovní skupiny FISCHER zaměřený na exkluzivní dovolené pro nejnáročnější klientelu. Zde si výherce domluví termín, konkrétní destinaci a další podmínky čerpání výhry. Limitem je pouze 500 000 Kč včetně DPH. 

Kdy se hraje o Miliardářský víkend?

Losujeme v termínech 3. května, 7. června, 30. srpna a 29. listopadu 2019. Celkem je tedy ve hře 4 x 7 poukazů v hodnotě 500 000 Kč. Podmínkou zařazení do hry je vsazení plného tiketu Eurojackpotu v hodnotě 400 Kč.

Hrají o víkend opět jen čeští sázející nebo všechny země provozující hru Eurojackpot?

Do této hry se mohou zapojit jen sázející v ČR s plným tiketem Eurojackpotu. Výhry Miliardářského víkendu jsou hrazeny z fondu kurzového rozdílu mezi Eurem a Kč.

Jak si mohu zkontrolovat, že jsem vyhrál?

Máte několik možností, jak si zkontrolovat svoji sázku, a to: přes mobilní aplikaci Sazka, na webu sazka.cz nebo v jednom ze 7 000 prodejních míst Sazka, na České poště nebo ve vybraných supermarketech. Pokud jste si vsadili online, informaci o výhře vám zašleme emailem a výhru také uvidíte v sekci Můj účet. 

Co všechno mohu v rámci Miliardářského víkendu očekávat?

Vybrat si můžete libovolné evropské destinace a kombinovat různé možnosti služeb (ubytování, stravování, doprovodný program apod.), vždy ovšem do výše 500 000 Kč včetně DPH.

Jakým letadlem výherce poletí?

Například letadlem Cessna Citation. Nabídky letadel jsou závislé na aktuální dostupnosti letadel, letištních slotů a parkovacích kapacit v době závazného potvrzení objednávky.

Článek Vám nepomohl? Máte další dotazy?

Nevadí! Pomůže Vám náš specialista.

Nenašli jste, co hledáte?
Kontaktujte nás