obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Za členství v Sazka Klubu můžete získat 10 000 Kč na pohonné hmoty
Letní prázdniny už naplno odstartovaly a Sazka Klub si pro všechny cestovatele připravil speciální soutěž. Každý týden až do 2. září jsou všichni stávající i nově registrovaní členové Sazka Klubu automaticky zařazeni do losování o palivové poukázky od OMV za 10 000 Kč.
Ať už plánujete vyrazit za teplem k moři nebo poznávat krásy Česka, do svých destinací můžete dorazit zcela zdarma. Jedinou podmínkou pro zapojení do soutěže je mít dokončenou registraci ve věrnostním programu Sazka Klub.

Pokud už členem jste a máte svou Sazka kartu budete v následujících týdnech vždy v losovacím osudí a v případě výhry se vám Sazka s touto radostnou informací ozve. Nejste členem? Nezoufejte. Soutěžit o tisíce korun na pohonné hmoty můžete i po dokončení registrace v průběhu prázdnin až do 2. září, kdy tato akce končí.

Sazka Klub nabízí soutěže a výhody po celý rok

Registraci do Sazka Klubu můžete provést na prodejních místech Sazky, nebo na internetových stránkách www.sazka.cz/sazka-klub po obdržení Sazka karty. Členství vám přináší výhody po celý rok. Stačí jen aktivně využívat Sazka kartu a bonusy vás neminou.

Věrnostní program Sazky je určený zákazníkům, kteří sází vybrané číselné loterie a pro zákazníky SAZKAmobilu, kteří chtějí čerpat výhody ve formě odměn za dobití. Více informací najdete přímo na webu Sazky.

Přečtěte si také