obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Vánoce s celebritou nebo bazén v ceně domu. Trochu absurdní tipy na dárky

Připít si s hollywoodskou hvězdou za tři miliony, darovat exkluzivní bazén s cenovkou třicet milionů anebo potěšit vlastní ratolest perníkovou chaloupkou za čtvrt milionu korun. Říká se, že každé zboží má svého kupce. Tyto tři bizarně drahé dárky to dokazují.
 

Tequilla s hvězdou

panak_600x500.jpg


Údajně to jde. Zaplatíte spoustu peněz a k vám domů přijde s panákem luxusní tequily v ruce hollywoodská celebrita. Jaká, to těžko říct. Společnost, která tuto službu nabízela, jen píše, že se jedná o opravdickou „áčkovou“ hvězdu. 

A kolik za to? Zhruba sto tisíc liber, v přepočtu tři miliony korun. 
 

Bazén v ceně několika domů

bazen_600x500.jpg


Dárek pro otce je vyřešený, a pokud máte černé svědomí, že pro matku nemáte nic, máme zase tip. Co by řekla na luxusní bazén? Na jeho dno můžete nechat instalovat dílo od známého umělce Dala Chihulyho. 
 

Přečtěte si také: Do obchodu jel pro psí pamlsky, odvezl si tiket s výhrou 226 milionů 

Celá věc vás ale vyjde na zhruba milion liber, takže skoro třicet milionů korun. Hodně? Ale zase to váš bazén promění v mistrovské dílo. Kdo by se koupal v něčem vykachlíkovaném, že…
 

Perníková chaloupka milionářského dítka

chalupa_600x500.jpg


Samozřejmě nesmíme zapomenout na děti. Už za čtvrt milionu korun pro ně můžete pořídit domeček z perníku, na kterém budou navěšená lízátka všech velikostí, chutí a barev, různé bonbony nebo čokolády. Zkrátka dárek, ze kterého vašemu dítěti poleze cukr ušima.

Pokud vám některý z našich tipů přijde jako dobrý dárek a ne jen další rozmařilost boháčů, rychle vsaďte. Možná to s milionovou výhrou v kapse ještě stihnete zařídit. Vsaďte si například Eurojackpot online na tomto odkazu.

Přečtěte si také