obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Tahle jachta budoucnosti za 100 milionů má i ohniště
Máte pocit, že vás už žádný luxusní vůz nemůže ohromit? Zalovte v jiných vodách a podívejte se na koráb budoucnosti! Auto jakožto prostor pro bláznivé nápady je poměrně omezený, jinak je tomu u jachty, tam se možnosti značně rozšiřují.
To samé si zřejmě říkali výrobci superluxusních sportovních aut Bugatti, když spojili své síly s monackou firmou Palmer Johnson vyrábějící jachty. Výsledkem mocné alchymie dvou kultovních a uznávaných značek je jachta Niniette 66 – přičemž číslo 66 udává celkový počet lodí této limitované edice.

Bugatti-Niniette-66-overhead-shot.jpg

Cílem výrobců bylo vytvořit něco, co je za hranicí představitelného. V moderním nadčasovém designu se nezapře rukopis Bugatti, nejtypičtější je pro ni tvar podkovy. Jednotlivé kusy nejsou strojově vyráběny, ale šity přímo na míru potřeb a přání a přizpůsobí se všem snům o luxusu.

Tato jachta, určená pouze pro potěšení dvou, je vyrobena z titanových a uhlíkovým vláken. Na délce 20 metrů a šířce 6,5 metrů najdete vše pro plavbu do budoucnosti – apartmá s manželskou postelí, koupelnu s mramorovými prvky, kuchyň se dřezem, lednicí i mikrovlnkou. Nový pohled na zážitek z jachtingu pak přináší Jacuzzi, champagne bar a terasa s ohništěm. Toto umělecké dílo v sobě snoubí naleštěný modernismus a přepychový komfort v dokonalé harmonii protikladů – měkká kůže proti nablýskanému kovu, semiš proti leštěnému uhlíku, nábytek je ze vzácného a odolného bahenního dubu.

Bugatti-Niniette-66-interior-salon.jpg

Ačkoli Niniette 66 byla stavěna pro luxus, forma se podřizuje výkonu a dva motory MAN V-8 tak snadno dosahují 44 uzlů – štíhlý trup umožňuje vyšší rychlost s nižším příkonem a spotřebou paliva.

A máte zase další důvod, proč si příště vsadit!

Přečtěte si také