obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Stírací los jako dárek pod stromeček: vyhrajete až 10 milionů
Stírací losy jsou velmi oblíbeným vánočním dárkem. Navíc je můžete koupit klidně na poslední chvíli a hezky je zabalit rovnou pod stromeček. A Přání můžete využít třeba jako jmenovky na dárek nebo místo šupinky pod Vánoční talířky.
Přemýšlíte, co letos nadělit svým blízkým pod stromeček? Ano, i my občas nevíme, čím obdarovat tchána či vzdálenou sestřenici, se kterou se nevidíme, jak je rok dlouhý. Nejen pro ně, ale i pro všechny, na kterých vám opravdu záleží, máme jeden tip na ideální dárek: stírací los. Díky němu vaši blízcí můžou zažít jak chvilky vzrušení, tak třeba i vyhrát některou ze skutečně lákavých výher, třeba až 10 milionů korun.

Už několik let je velmi oblíbený stírací los Milionové překvapení. Nejvíc tu lákají dvě skutečnosti: jednak vyhrává 99 % losů a zadruhé je hlavní výhrou fantastických 10 milionů korun. Společnost Sazka ale na výhry vyčlenila celkem 255 milionů, takže zklamání je to poslední, co vás či obdarované s Vánočním překvapením potká.

milionove-prekvapeni.jpg

Los Štědré Vánoce je v rodině Sazka celkem nováčkem, má ale ambice zařadit se mezi ty nejpopulárnější. Stejně jako u předchozího Milionového překvapení, i tady je hlavní výhrou 10 milionů, Sazka však navíc garantuje výhru 10 000 korun rovné tisícovce šťastlivců.

154-Stedre_Vanoce.jpg

Spojení stíracího losu s vánočním přáním nabízejí hned 2 produkty od Sazky - Přání (arch)Vánoční přání.
Přání si můžete koupit v archu a využít ho například jako jmenovky na dárky, které budou mít navíc přidanou hodnotu. Možná nevíte, že na 99,9 % archů je minimálně jeden los výherní. A třeba se zadaří hlavní výhra 100 000. Držíme palce.

prani.png

Na Vánoční přání můžete napsat obdarovanému něco od srdce, ale třeba i popřát do Nového roku. Stírací los Vánoční přání pak nabízí 3x hlavní výhr 1 milion korun.

Vanocni-prani-(1).jpg


153-Vanocni_prani-setreny.jpg

A na závěr tu máme jeden tip na oslavy Silvestra. Až půjdete na setkání s přáteli, nezapomeňte si do tašky přibalit i stírací losy Zlatý rok 2018. Za pouhých 20 Kč si tu můžete setřít hlavní výhru 200 000 Kč, což může jak vám, tak i vašim přátelům vstup do roku 2018 značně zpříjemnit.

156-Zlaty_rok_2018.jpg

 

Přečtěte si také