obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Stavěl domy druhým, teď si jeden postaví sám
Donedávna stavěl domy jen pro druhé, teď si bude moct postavit svůj vlastní. Sedmadvacetiletý Kevin vyhrál čtvrt milionu liber. Koupil si los, setřel ho a šok byl na světě. Mladý Brit totiž nepatří mezi vášnivé sázkaře, vyšlo mu to v podstatě na první pokus.
Vlastně to byla náhoda. Kevinovi se vyplatila jeho ochota. Nabídl jednomu z kolegů, že mu dojede do obchodu pro vodu. Prodavačka mu vrátila drobné a mladý Brit si za ně koupil los.

„Setřel jsem ho hned, jak jsem sedl zpátky do auta. Když jsem uviděl výhru (v přepočtu víc než 7 milionů korun), pořád jsem los stíral dál a dál, i když už tam nebylo co setřít. Vůbec jsem tomu nevěřil,“ vzpomíná Kevin na klíčový moment jeho života. „Jen jsem říkal – je to pravda, je to pravda? A začalo se mi svírat břicho,“ dodává.

O svůj pocit štěstí se chtěl ihned podělit se svou matkou a přítelkyní. Ty ale jako naschvál nezvedaly telefon. Volal každé asi dvacetkrát, než se dočkal. Kevin tvrdí, že i ostatní lidé v jeho okolí mu výhru přejí a oslavili to s ním. „Je vtipné, že prodavač, u kterého jsem los koupil, říkal, že teď má losy skoro pořád vyprodané,“ směje se Kevin.

I přes svůj mladý věk se hodlá k výhře postavit s rozumem. „Je to skvělý start, nikdy jsem nevěřil, že budu mít tolik peněz. Rozhodně si pořídím své bydlení a přítelkyni a kluky z práce pozvu na nějakou parádní dovolenou, kde to všechno pořádně oslavíme,“ plánuje Kevin.

Zkoušejte štěstí i Vy, ať můžete slavit a plánovat!
 

Přečtěte si také